Kontaktai

Partijos sekretoriatas

Politinė partija
„Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis“

Adresas: Vašingtono aikštė 1, 01108 Vilnius

Juridinio asmens kodas – 300559448,
Atsiskaitomoji sąskaita – Nr. LT047300010095204999,
AB bankas “Swedbank”, banko kodas 73000

Tel. (8~5) 249 69 59,
Faks. (8~5) 212 1083,
el. paštas: info@liberalai.lt

Darbo laikas: 9-18 val. (I-IV) 9-17 val. (V)

Atsakingasis sekretorius
Atsakingasis sekretorius
Renaldas Vaisbrodas
8~612 95748,
renaldas@liberalai.lt Užduokite klausimą
Sekretoriatas
Justė Kisinaitė
Atsakingojo sekretoriaus pavaduotoja
Justė Kisinaitė
8~655 07710,
juste@liberalai.lt
Ieva Dubonytė
Administratorė
Ieva Dubonytė
8~655 55783,
ieva@liberalai.lt
Martynas Čerkauskas
Išorinės komunikacijos vadovas
Martynas Čerkauskas
8~682 30334,
martynas@liberalai.lt
Vincas Jurgutis
Projektų vadovas
Vincas Jurgutis
8~655 07711,
vincas@liberalai.lt
Vytautas Mitalas
Projektų vadovas
Vytautas Mitalas
8~675 60424,
vytautas@liberalai.lt
Aušra Pulauskaitė
Projektų vadovė
Aušra Pulauskaitė
8~655 55785,
ausra@liberalai.lt
Laima Adomaitienė
Buhalterė
Laima Adomaitienė
laima@liberalai.lt
Raminta Maselienė
Duomenų, statistikos ir analizės projekto vadovė
Raminta Maselienė
8~626 36124,
raminta@liberalai.lt