Kontaktai

Partijos sekretoriatas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Adresas: Vašingtono aikštė 1, 01108 Vilnius

Juridinio asmens kodas – 300559448
Atsiskaitomoji sąskaita – Nr. LT047300010095204999
“Swedbank” kodas 73000

Tel. (8~5) 249 69 59
el. paštas: info@liberalai.lt

Darbo laikas: 9-18 val. (I-IV) 9-17 val. (V)

Atsakingasis sekretorius
Atsakingasis sekretorius
Renaldas Vaisbrodas
8~612 95748,
renaldas@liberalai.lt Užduokite klausimą
Sekretoriatas
Justė Kisinaitė
Atsakingojo sekretoriaus pavaduotoja
Justė Kisinaitė
8~655 07710,
juste@liberalai.lt
Ieva Dubonytė
Administratorė
Ieva Dubonytė
8~643 21923,
ieva@liberalai.lt
Martynas Čerkauskas
Išorinės komunikacijos vadovas
Martynas Čerkauskas
8~682 30334,
martynas@liberalai.lt
Vincas Jurgutis
Projektų vadovas
Vincas Jurgutis
8~655 07711,
vincas@liberalai.lt
Vytautas Mitalas
Projektų vadovas
Vytautas Mitalas
8~675 60424,
vytautas@liberalai.lt
Laima Adomaitienė
Buhalterė
Laima Adomaitienė
laima@liberalai.lt
Raminta Maselienė
Duomenų, statistikos ir analizės projekto vadovė
Raminta Maselienė
8~626 36124,
raminta@liberalai.lt