Jūsų rezoliucija yra per maža. Norėdami šiek tiek atitolinti vaizdą, vienu metu nuspauskite Ctrl ir "-". Jeigu norite atšaukti atliktus pakeitimus, spauskite Ctrl ir "0" Išjungti
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis In English
Twitter Facebook RSS Google Plus

Mažės rinkliavos verslui už keleivių ir krovinių vežimą

2012-02-08
Mažės rinkliavos verslui už keleivių ir krovinių vežimą

Po Susisiekimo ministerijos derybų su Lietuvos savivaldybių asociacija ši sutiko kelis kartus sumažinti rinkliavas už licencijų ir leidimų išdavimą vežti keleivius autobusais bei taksi automobiliais. 

Už savivaldybių išduodamos licencijos vežti keleivius autobusais vietinio susisiekimo maršrutais turėtų būti nustatyta  180 litų valstybės rinkliava. Anksčiau savivaldybės už šią paslaugą norėjo gauti 714 litų. 

Leidimo verstis taksi veikla išdavimo valstybės rinkliava turėtų sumažėti nuo planuotų 435 iki 121 lito, leidimo pakeitimas arba dublikato išdavimas – nuo 157 iki 25 litų.

Savo ruožtu Susisiekimo ministerija nutarė sumažinti kai kurių jai pavaldžių Valstybinės kelių transporto inspekcijos ir Valstybinės geležinkelių inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos valstybės rinkliavų dydžius.

Licencijos vežioti krovinius vidaus ir tarptautiniais maršrutais transporto priemonėms, kurių masė didesnė kaip 3,5 t, rinkliavos dydis sumažės nuo 250 iki 200 litų. Už licenciją vežti keleivius autobusais tarptautiniais ir vidaus maršrutais valstybinės rinkliavos dydis nesikeičia. 

Šias rinkliavas kitą savaitę planuoja patvirtinti Vyriausybė.  

Facebook komentarai

Visuomeninis politinis naujienlaiškis

Paskutinio naujienlaiškio tema:
4335 jau užsisakė! Užsisakyk ir Tu!
Neteisingas el. pašto adresas!
Jūs sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį!