Liberalų lyderiai S. Skverneliui įteikė svarbiausių darbų sąrašą rudeniui

2017-09-06 / Liberalai.lt
Liberalų lyderiai S. Skverneliui įteikė svarbiausių darbų sąrašą rudeniui

Trečiadienį vykusiame Liberalų sąjūdžio partijos lyderių Remigijaus Šimašiaus ir Eugenijaus Gentvilo susitikime su Ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu buvo aptartas konkrečių darbų ir pasiūlymų sąrašas naujam politiniam sezonui.

„Į šį susitikimą ėjome kalbėtis ne apie postus, o su konkrečiu Lietuvai ir liberalams svarbių darbų sąrašu. Norime, kad šį rudenį Premjeras, Vyriausybė ir Seimas įgyvendintų konkrečius žingsnius, jog būtų sumažinti mokesčiai dirbantiesiems, sukurtos realias galimybės kaupti pensijas, sumažinta biurokratija bei skirtas reikalingas dėmesys švietimui“,– teigia Liberalų sąjūdžio pirmininkas R. Šimašius.

Liberalų sąjūdžio lyderiai susitikime S. Skvernelį skatino mažinti dirbančiųjų mokesčių naštą – ypač tiems, kurie uždirba vidutinį ir mažesnį atlyginimą. Taip pat, stabdyti draudimais ir visuomenės skaldymu paremtą karą su alkoholiu ir mažinti biurokratiją.

„Valstybė turi ieškoti būdų, kaip mažiau reguliuoti ir kontroliuoti verslą, leisti jam veikti, tokios institucijos kaip Darbo birža, VLKK ir panašios įstaigos galėtų būti išvis panaikintos, o „Sodrai“ reikalinga esminė reforma. Dabar itin kategoriškas karas su alkoholiu ne tik nepadeda spręsti problemos, o tik skaldo tautą“, – sako R. Šimašius.

Naujajame politiniame sezone Liberalų sąjūdžio lyderiai siūlo didinti galimybes žmonėms pasirūpinti savo senatve patiems nusprendžiant, kaip kaups pensijai bei ragina valdančiuosius nustoti žaisti su pensijų fondais.

Taip pat viena iš kertinių ašių politinėje rudens sesijoje – dėmesys realiems darbams: švietimui, neformaliam ugdymui, paramai įvairioms pilietinėms iniciatyvom, emigracijos mažinimui.

„Svarbu nustoti žadėti ir pradėti daryti. Dvigubos pilietybės įteisinimas turi tapti atsakingų šalies pareigūnų prioritetu, sugrįžusių emigrantų vaikų švietimas Lietuvoje – stoti šalia kitų prioritetinių švietimo temų, o PSD amnestija emigrantams – vienas esminių argumentų grįžti atgal“, – sako E. Gentvilas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu