Liberalų sąjūdžio vasaros sąskrydis

2017-05-08 / Liberalai.lt
Liberalų sąjūdžio vasaros sąskrydis

Kviečiame Jus į smagiausią liberalų vasaros renginį – Liberalų sąjūdžio sąskrydį „Vieningi mes stiprūs“, kuris vyks šį savaitgalį Karpynėje, Raseinių rajone.

Pramogos prasidės jau penktadienį vakare, todėl kviečiame Jus į Karpynę atvykti iškart po darbų. Šeštadienį be sporto varžybų ir pramogų pasiūlysime diskusijų su kviestiniais svečiais.

Programa, dalyvio mokestis

Preliminarią sąskrydžio programą rasite čia – programa.

Bilietus į sąskrydį kviečiame įsigyti anksčiau. Dalyvio mokestis perkant bilietą iki birželio 15 d. – 8 eurai, sąskrydžio metu – 10 eurų.

Bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Nakvynė 

Kambarių rezervacija Karpynės stovyklavietėje jau baigėsi. Kambarių dar galima rasti Raseinių viešbučiuose už kelių kilometrų. Nakvynė palapinėje kaip visada – nemokama!

 

 

 

 

Sąskrydžio diskusijos

Socialiniai tinklai pakeitė žiniasklaidos santykį su visuomene. Kiekvienas pilietis dabar gali tapti žinių agentūra. Priešiškos valstybės kuria išgalvotas naujienas, kurias per žinių kanalus skleidžia kaip tikrus faktus. Kiekvienas pilietis dabar gali tapti propagandos įrankiu. Alternatyvūs faktai, netikros naujienos, paralelinė tikrovė nauji terminai, kurie įgyja vis didesnį atgarsį ir tampa socialiniais reiškiniais. Kaip mes suprantame šias tendencijas? Kaip mes dorojamės su interneto troliais ir kitais propagandos skleidėjais? Ką daro Lietuvos institucijos? Kaip kuriame alternatyvūs faktai ir kaip jie sklinda? Kaip galima atpažinti dezinformaciją?

Lietuvoje įsigalioja vis nauji draudimai, ribojantys žmonių ir verslo laisvę. Sienos, o ne tiltai vis labiau dominuoja viešoje erdvėje. Ar tai paskutinė liberalizmo vakarienė? Ar liberalizmas tampa nemadingas ir nepajėgus atsakyti į visuomenę užklupusius iššūkius? Terorizmas, alkoholizmas, skurdas, smurtas. Ar šiose temose liberalizmas neturi veiksmingų atsakymų? Kiek politikai turi pataikauti rinkėjams priimdami šaliai gyvybiškai svarbius sprendimus? Ar liberalizmo propaguotojai gindami šias vertybes nepraranda realybės jausmo? Kas yra laisvė XXI a. ir kokios laisvės šiandien nori rinkėjas?

Lietuva be liberalų, Lietuva – be ateities. Liberalų partijai Lietuvoje jau daugiau kaip 25 metai. Grįžkime į Liberalų kūrimosi Lietuvoje užuomazgas. Kas pradedančiuosius politikus 1990-1995 m. paskatino rinktis liberalus, kaip buvo kuriama pirmoji Lietuvoje liberalų partija ir kodėl jai taip sunkiai sekėsi išaugti į rimtą ir didelę politinę jėgą. Kas paskatino žmonės pradėti balsuoti už liberalus: nauji lyderiai ar populiarėjančios vertybės?

 

 

Lietuvos Respublikai – 100. Valstybė neįmanoma be piliečių gerovės ir saugumo. Mus vienija istorija ir ateitis, kurią turime sukurti kartu. Kas atvedė Nepriklausomybės akto signatarus prie apsisprendimo ir kokie nepriklausomybės deklaracijos teiginiai išlieka gyvi mūsų kasdienybėje? Ko mus moko mūsų valstybės istorija ir ką mes užkoduojame ateities kartoms? Kokios yra atraminės Lietuvos valstybingumo ašys, ant kurių mes kuriame kitus šimtą metų Lietuvos Respublikai?

 

Automobilių parkavimas

 

 

 

 

 

 

Registracija į sporto varžybas

Norintys dalyvauti sporto varžybose gali registruotis iš anksto internetu čia.

Varžybų nuostatai:

2017_Futbolo_nuostatai

2017_Krepsinio_nuostatai

2017_Orientavimosi_varzybu_taisykles

2017_Saskiu_nuostatai

2017_Stalo_tenisas

2017_Tinklinio_nuostatai

MINI GOLFO ZAIDIMO TAISYKLES

Kontaktai

Pasikonsultuoti dėl sąskrydžio galite paskambinę telefonu 8~655 07710.

Ekskursija po Raseinių kraštą

Penktadienį 20 val. Raseinių liberalai visus norinčius kviečia į ekskursiją po miestą. Ekskursijos pradžia – Žemaičio aikštė. Išvykstant iš sąskrydžio kviečiame jus aplankyti gražiausias šio krašto vietas. Informaciją, ką galite pamatyti, rasite čia: Autoturas po Raseinių kraštą.

Iki pasimatymo Karpynėje!

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu