Liberalų taryba vieninga: partija lieka, nauja organizacija nebus kuriama

2017-11-04 / Liberalai.lt
Liberalų taryba vieninga: partija lieka, nauja organizacija nebus kuriama

Liberalų taryba priėmė sprendimą nekurti naujos partijos – partija išlieka. Už Liberalų sąjūdžio išsaugojimą balsavo 100 tarybos narių, prieš – 2, susilaikė – 5 liberalai.

„Esame atsakingi už liberalių idėjų atstovavimą visuomenėje. Nesitrauksime iš šio kelio, nešime atsakomybę už tai, kas yra svarbu ne tik mums, bet ir gerokai platesnei visuomenės daliai. Liberalų sąjūdis išlieka vieningas, naujo juridinio darinio nekuriame“, – komentuoja laikinai partijos pirmininko pareigas einantis Eugenijus Gentvilas.

Liberalai taryboje taip pat nusprendė, kad partijos suvažiavimas vyks gruodžio 9 d., jo metu bus išrinktas naujasis partijos pirmininkas ir kitos partijos institucijos: pirmininko pavaduotojai ir visa valdyba.

„Greitesnis partijos narių suvažiavimas ir naujojo pirmininko rinkimai reikalingi partijos laivo stabilizavimui. Mūsų atsinaujinimo procesai vyksta nuolat, su užsispyrimu plaukiame per stipriai banguojančius teisinius ir politinius vandenis į priekį ir mums reikia ne ilgalaikio laikinojo pirmininko, o naujo vadovo, kuris iškels bures ir su nauja jėga kibs į darbus“, – sako Eugenijus Gentvilas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu