Metų Seimo nare liberalai išrinko A.Armonaitę

2017-02-27 / Martynas Čerkauskas
Metų Seimo nare liberalai išrinko A.Armonaitę

Vienuolikos metų gimtadienį švenčiantis Liberalų sąjūdis išrinko labiausiai 2016 metais savo darbu nusipelniusius liberalus.

Metų politiku Liberalų sąjūdžio nariai išrinko pirmąjį partijos vicepirmininką Eugenijų Gentvilą. Jis buvo įvertintas kaip Seimo rinkimų sąrašo lyderis.

Metų Seimo nare išrinkta parlamento naujokė, Vilniaus skyriaus pirmininkė Aušrinė Armonaitė. Naujojo liberalų veido rinkimuose daugiausiai balsų surinko naujasis Seimo narys, olimpinis čempionas Virgilijus Alekna.

Už sėkmingą veiklą savivaldybėje apdovanotas Tauragės meras Sigitas Mičiulis. Geriausiu opozicijos atstovu tarp savivaldybės politikų pripažintas Jonavos rajono tarybos narys Remigijus Osauskas. Veikliausios liberalės rinkimuose laimėjo Elektrėnų skyriaus narė Vaida Davidavičienė.

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius savaitgalį Elektrėnuose vykusioje partijos gimtadienio šventėje pagrindinėmis šių metų liberalų veiklos užduotimis įvardijo būtinybę Seime aktyviai ginti liberalias vertybes, žmonių teises ir laisves, sėkmingą liberalų darbą savivaldybėse, tolesnį partijos atsinaujinimą ir skyrių stiprinimą.

„Parlamente vieninteliai liberalai yra nuosekli opozicinė jėga. Mūsų darbas – stabdyti Seimo daugumos bandymus varžyti žmonių ir verslo laisves, įvairiais draudimais ir nurodymais kištis į žmonių asmeninį gyvenimą, didinti mokesčius. Liberalai ir toliau kovos už Lietuvą kaip laisvų žmonių bendruomenę, kad valdžia gyventojams sudarytų tinkamas sąlygas dirbti ir užsidirbti Tėvynėje“, – sakė R.Šimašius.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu