Komitetai

Liberalų sąjūdyje veikia šie komitetai:

Aplinkos apsaugos komitetas
Pirmininkas  Simonas Gentvilas  8-645-61144  simonas@gentvilas.eu
Pavaduotojas Vytautas Lužys 8-639-57725 vytasluzhys@gmail.com
Pavaduotojas Rimantas Šerkšnas 8-687-40484 rimantas.serksnas@gmail.com
Pavaduotojas Marijus Kaukėnas 8-686-92693 kaukenas@utenosliberalai.lt
Pirmininkas  Saulius Racevičius 8-686-55066  saulius.racevicius@gmail.com
Pavaduotojas  Eugenijus Gentvilas  eugenijus.gentvilas@lrs.lt
Informacinės visuomenės plėtros
Pirmininkas Tomas Eitutis 8-682-70900 tomas.eitutis@yahoo.com
Kaimo politikos komitetas
Pirmininkas Germanas Lamsodis 8-685-67827 germanas.lamsodis@gmail.com
Pavaduotojas Tomas Keršys 8-678-40798 tomas.kersys@yahoo.com
Pavaduotoja-sekretorė Inga Murašova 8-601-88735 inga.murasova@gmail.com
Kultūros komitetas
 Pirmininkas  Arūnas Gelūnas  arunas.gelunas@lrs.lt
Moterų liberalių komitetas
Pirmininkė Ona Balžekienė 8-686-07200 ona@balzekiene.lt
Socialinės politikos komitetas
Pirmininkas Vaidotas Ilgius 8-699-85259 vaidotas.ilgius@yahoo.com
Pavaduotojas Vaidotas Petronis 8-655-61789 vaidotas.petronis@gmail.com
Sveikatos reikalų komitetas
Pirmininkas Arturas Nastaravičius 8-662-30951 arturas.nastaravicius@gmail.com
 Pavaduotojas Eduardas Pabarčius  8-698-29827 doctorvilnius@gmail.com
Sporto reikalų komitetas
 Pirmininkas

Pavaduotojas

 Vytautas Kukarskas

Žilvinas Galimovas

 8-698-22345

8-690-23007

 kukarskas@gmail.com

 

galimovas@gmail.com

Švietimo ir mokslo komitetas
Pirmininkas Albertas Lakštauskas
8-610-15015
lakstutis@gmail.com
Tautinių bendrijų komitetas
Pirmininkas Maksimas Zacharovas 8-606-97187 maksimas.zacharovas@gmail.com
Pavaduotoja Jurgita Verbickienė 8-672-12902 jurgverb@gmail.com
Pavaduotoja Diana Judkevič 8-672-20448 d.judkevic@gmail.com
Teisės ir teisėtvarkos komitetas
Užsienio reikalų ir nacionalinio saugumo komitetas
Pirmininkas Tomas Baranovas 8-698-16876 dhomthemis@yahoo.com
Pavaduotojas (Nacionalinio saugumo pakomitečio vadovas)

 

Pavaduotoja (Užsienio reikalų pakomitečio vadovė)

Andrius Almanis

 

 

Brigita Guobė

8-620-80473

 

 

8-610-48826

andrius@almanis.lt

 

 

 

brigita.guobe@gmail.com

Sekretorė Orinta Omelytė 8-662-87577 orinta.omelyte@gmail.com
 Valstybės valdymo komitetas
Pirmininkė Rita Balčiūnienė 8-620-75043 rita.balc@gmail.com
Žmogaus teisių ir pilietinės visuomenės komitetas
Pirmininkas Marius Gorochovskis 8-699-23042 gorochovskis.marius@gmail.com
Pavaduotoja
Neįgaliųjų teisių pakomitečio pirmininkė
Algimantė  Danilaitė 8-624-27227 algimante13@gmail.com
Pavaduotoja
Vaikų teisių pakomitečio pirmininkė
Danutė Rainienė 8-687-59399 danute@jusuteisininkas.eu
Pavaduotoja
Pilietinės visuomenės pakomitečio pirmininkės
Jurgita Jarmalavičiūtė 8-611-38587 jurgita.jarmalaviciute@gmail.com
Sekretorė Evelina Davidavičiūtė 8-604-54088 e.davidaviciute@gmail.com
 LGBT pakomitetis Facebook’e: www.facebook.com/LiberalaiUzLGBT

Žmogaus teisių ir pilietinės visuomenės komitetas Facebook’e: https://goo.gl/hzCbdx


Dokumentai:

2009 m. liepos 1 d. LRLS valdybos sprendimas „Dėl partijos komitetų reorganizavimo“. Juo patvirtinti dokumentai:

1. Komitetų veiklos išplėtojimo planas.

2. Bendrasis komitetų veiklos reglamentas.

3. Pavyzdinis komiteto darbo reglamentas.

Naujų komitetų sudarymui valdyboje priimtos bendros principinės nuostatos dėl komitetų steigimo:

„Valdyba įsteigia partijos komitetą, kai susibūrę iniciatoriai pateikia aiškų naujo komiteto reikalingumo pagrindimą, tikslus, veiklos planą ir pasiūlo savo kandidatūrą į komiteto pirmininkus“.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu