Komitetai

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdyje veikia šie komitetai:

Aplinkos apsaugos komitetas
 Pirmininkas  Simonas Gentvilas  8-645-61144  simonas@gentvilas.eu
Pavaduotojas Vytautas Lužys 8-639-57725 vytasluzhys@gmail.com
Pavaduotojas Rimantas Šerkšnas 8-687-40484 rimantas.serksnas@gmail.com
Pavaduotojas Marijus Kaukėnas 8-686-92693 kaukenas@utenosliberalai.lt
Informacinės visuomenės plėtros
Pirmininkas Justas Aukštikalnis 8-638-38170 justas.aukstikalnis@gmail.com
Kaimo politikos komitetas
Pirmininkas Germanas Lamsodis 8-685-67827 germanas.lamsodis@gmail.com
Pavaduotojas Tomas Keršys 8-678-40798 tomas.kersys@yahoo.com
Pavaduotoja-sekretorė Inga Murašova 8-601-88735 inga.murasova@gmail.com
Kultūros komitetas
Pirmininkas Jurgita Choromanskytė 8-698-77465 jurgita.choromanskyte@gmail.com
Moterų liberalių komitetas
Pirmininkė Ona Balžekienė 8-686-07200 ona@balzekiene.lt
Socialinės politikos komitetas
Pirmininkas Vaidotas Ilgius 8-699-85259 vaidotas.ilgius@yahoo.com
Pavaduotojas Vaidotas Petronis 8-655-61789 vaidotas.petronis@gmail.com
Pavaduotoja Milda Prokopavičiūtė 8-616-45226 milda.prokopaviciute@gmail.com
Sveikatos reikalų komitetas
Pirmininkas Arturas Nastaravičius 8-662-30951 arturas.nastaravicius@cgp.lt
 Pavaduotojas Eduardas Pabarčius  8-698-29827 doctorvilnius@gmail.com
Sporto reikalų komitetas
Pirmininkas Pavel Kovtunec 8-660-00001 pavelas@csc.lt
Pavaduotojas Dainius Žilius 8-625-19527 dainius.zilius@gmail.com
Koordinatoius Vytautas Ūsas 8-670-53583 vytautas.usas13@gmail.com
Sekretorius Alvydas Dainys 8-655-42302 alvydasdainys@gmail.com
Švietimo ir mokslo komitetas
Pirmininkas Albertas Lakštauskas
8-610-15015
lakstutis@gmail.com
Pavaduotoja
Jūratė Leleivaitė
8-672-05511
Tautinių bendrijų komitetas
Pirmininkas Maksimas Zacharovas 8-606-97187 maksimas.zacharovas@gmail.com
Pavaduotoja Ilona Šedienė 8-655-17619 ilona.shediene@gmail.com
Pavaduotojas, Organizacinio ir sklaidos pakomitečio vadovas Pavel Žemoitin 8-646-13826 pavel.zemoitin@gmail.com
Teisės pakomitečio vadovas
Švietimo, kultūros ir jaunimo pakomitečio vadovė Edita Mackevič 8-695-76486 europroject.edita@hotmail.com
Komiteto koordinatorė Diana Judkevič 8-672-20448 d.judkevic@gmail.com
Teisės ir teisėtvarkos komitetas
Pirmininkas Rimantas Ramanauskas 8-601-22235 r.ramanauskas@yahoo.com 
Pavaduotojas Marius Neverauskas 8-610-14060 mneverauskas@yahoo.com
Pavaduotojas Sigitas Groblys 8-698-45254 sigitasgroblys@yahoo.co.uk
Sekretorė Ingrida Kepalaitė 8-601-56609 ingridak03@yahoo.com
Užsienio reikalų ir nacionalinio saugumo komitetas
Pirmininkas Saulius Drazdauskas 8-687-42234 saulius.drazdauskas@gmail.com
Pavaduotojas Tomas Baranovas 8-698-16876 dhomthemis@yahoo.com
Sekretorė Orinta Omelytė 8-662-87577 orinta.omelyte@gmail.com
 Valstybės valdymo komitetas
Sekretorius Orestas Danielius 8-685-77245 o.danielius@gmail.com
Žmogaus teisių ir pilietinės visuomenės komitetas
Pirmininkas Marius Gorochovskis 8-699-23042 gorochovskis.marius@gmail.com
Pavaduotoja
Neįgaliųjų teisių pakomitečio pirmininkė
Algimantė  Danilaitė 8-624-27227 algimante13@gmail.com
Pavaduotoja
Vaikų teisių pakomitečio pirmininkė
Danutė Rainienė 8-687-59399 danute@jusuteisininkas.eu
Pavaduotoja
Pilietinės visuomenės pakomitečio pirmininkės
Jurgita Jarmalavičiūtė 8-611-38587 jurgita.jarmalaviciute@gmail.com
Sekretorė Evelina Davidavičiūtė 8-604-54088 e.davidaviciute@gmail.com
 LGBT pakomitetis Facebook’e: www.facebook.com/LiberalaiUzLGBT

Žmogaus teisių ir pilietinės visuomenės komitetas Facebook’e: https://goo.gl/hzCbdx


Dokumentai:

2009 m. liepos 1 d. LRLS valdybos sprendimas „Dėl partijos komitetų reorganizavimo“. Juo patvirtinti dokumentai:

1. Komitetų veiklos išplėtojimo planas.

2. Bendrasis komitetų veiklos reglamentas.

3. Pavyzdinis komiteto darbo reglamentas.

Naujų komitetų sudarymui valdyboje priimtos bendros principinės nuostatos dėl komitetų steigimo:

„Valdyba įsteigia partijos komitetą, kai susibūrę iniciatoriai pateikia aiškų naujo komiteto reikalingumo pagrindimą, tikslus, veiklos planą ir pasiūlo savo kandidatūrą į komiteto pirmininkus“.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu