IX Suvažiavimas

IX Suvažiavimo rinkimų rezultatai:

Partijos pirmininko rinkimų rezultatai antrajame rinkimų ture.

Partijos pirmininko rinkimų rezultatai pirmajame rinkimų ture.

Partijos valdybos rinkimai.

Kontrolės komisijos rinkimų rezultatai:

Etikos ir skaidrumo komisijos rinkimų rezultatai:

Čia galite pasitikrinti savo balsavimą:

Pirmininko rinkimai pirmas turas:

Pirmininko rinkimai antras turas:

Valdybos rinkimai.

Etikos ir skaidrumo komisijos rinkimai.

Kontrolės komisijos rinkimai.

KANDIDATAI Į PRIMININKUS

Vitalijus Gailius, iškėlė Šiaulių regiono koordinacinė taryba;

Eugenijus Gentvilas, iškėlė Alytaus rajono ir Klaipėdos rajono skyriai, Boleslovas Rinkevičius;

Remigijus Šimašius, iškėlė Vilniaus m. skyrius, Kauno m. skyrius, Moterų liberalių komitetas;

Sergej Zverev, išsikėlė pats. Prisistatymas partijos nariams.

 

KANDIDATAI Į VALDYBĄ

Aušrinė Armonaitė, Vilnius

Petras Auštrevičius, Vilnius

Andrius Bagdonas, Neringa

Audronė Balnionienė, Klaipėda

Ona Balžekienė, Kaunas

Viktorija Čmilytė-Nielsen, Šiauliai

Virgilijus Eidimtas, Mažeikiai

Audrius Endzinas, Šilutė

Vitalijus Gailius, Joniškis

Eugenijus Gentvilas, Klaipėda

Simonas Gentvilas, Klaipėda

Šarūnas Gustainis, Vilnius

Vytautas Grubliauskas, Klaipėda

Raimondas Imbrasas, Vilnius

Ričardas Juška, Jurbarkas

Simonas Kairys, Kaunas

Algis Kašėta, Varėna

Justina Kašėtaitė, Vilnius

Marijus Kaukėnas, Utena

Audrius Klišonis, Plungė

Benediktas Krasniauskas, Vilnius

Pavel Kovtunec, Vilnius

Dalia Kuodytė, Vilnius

Linas Kvedaravičius, Vilnius

Edmundas Kvederis, Klaipėda

Albertas Lakštauskas, Kaišiadorys

Arminas Lydeka, Vilnius

Julija Mackevič, Šalčininkai

Mindaugas Mačernis, Vilnius

Nijolė Makštutienė, Alytus

Vidmantas Martikonis, Vilnius

Andrius Mazuronis, Vilnius

Sigitas Mičiulis, Tauragė

Rimantas Mikaitis, Kaunas

Saulius Mikoliūnas, Vilnius

Apolinaras Nicius, Akmenė

Aušra Norvilienė, Klaipėdos raj.

Remigijus Osauskas, Jonava

Eduardas Pabarčius, Vilnius

Lukas Pakeltis, Anykščiai

Karolis Paulavičius, Vilnius

Edita Rudelienė, Trakai

Žydrūnas Savickas, Vilnius

Domas Sirgedas, Kaunas

Gintaras Steponavičius, Vilnius

Vida Šalčiuvienė, Kalvarija

Juozas Šarkus, Druskininkai

Vydutis Šereika, Vilnius

Sigitas Šliažas, Kaunas

Artūras Šulcas, Klaipėda

Marcijonas Urmonas, Joniškis

Dovydas Vaitkus, Vilnius

Kęstutis Vaitukaitis, Elektrėnai

Aivaras Vasylius, Klaipėdos raj.

Maksimas Zacharovas, Vilnius

 

KANDIDATAI Į ETIKOS IR SKAIDRUMO KOMISIJĄ

Lina Balčiūnaitė, Kaunas

Brigita Bingelytė, Kaunas

Aušra Endriukaitienė, Vilnius

Vytautas Danilevičius, Vilnius

Simonas Girdzijauskas, Vilnius

Rasa Gruodytė, Vilnius

Milda Jarmoškienė, Šiauliai

Svajūnas Juodka, Vilnius

Marius Kapočius, Kaunas

Ugnė Kemėšiūtė, Kauno raj.

Ingrida Kepalaitė, Utena

Narūnas Lendraitis, Neringa

Lukas Liudvikas, Klaipėda

Vilda Lukaitytė, Panevėžio raj.

Audrius Masilionis, Panevėžys

Agnė Minkevičienė, Vilnius

Vytautas Mitalas, Vilnius

Mantas Paulauskas, Kaunas

Giedrė Pilipavičienė, Vilnius

Giedrė Radzevičiūtė, Vilnius

Danutė Rainienė, Vilnius

Violeta Raslanienė, Vilnius

Nomeda Repšytė, Kaunas

Jolanta Rupeikienė, Telšiai

Vytenis Simokaitis, Kaunas

Viktoras Strups, Šiauliai

Arvydas Švirmickas, Alytus

Darius Udrys, Vilnius

Vytautas Ūsas, Vilnius

Vytautas Tamošiūnas, Vilnius

Kristina Velijeva, Vilnius

Reda Zakarauskaitė, Jonava

Remigijus Zolubas, Birštonas

 

KANDIDATAI Į KONTROLĖS KOMISIJĄ

Virginija Chomentauskaitė, Vilnius

Margarita Čėplienė, Kauno raj.

Alvydas Dainys, Vilnius

Vytenis Klimas, Kauno raj.

Živilė Kristutienė, Klaipėda

Janina Lapėnienė, Vilnius

Raimundas Miladauskas, Kaunas

Rita Petkevičienė, Panevėžio raj.

Modestas Petraitis, Tauragė

Regina Rupšienė, Šiaulių raj.

Žaneta Stankevičienė, Marijampolė

Audrius Šapalas, Plungė

Aleksandras Toropčinas, Vilnius

Darius Ulkštinas, Jonava

Aušra Verbovienė, Neringa

Aira Visockaitė, Alytus

Jonas Žemaitis, Vilnius

Egidijus Žukauskas, Panevėžys

 

DOKUMENTAI

Suvažiavimo darbotvarkės projektas

Nutarimas_Nr_1_pirmininkaujanciu_tvirtinimas

Nutarimas_Nr_2_darbotvarkes_tvirtinimas

Nutarimas_Nr_3_sekretoriato_tvirtinimas

Nutarimas_Nr_4_balsu_skaiciavimo_komisijos_tvirtinimas

Nutarimas_Nr_5_mandatu_komisijos_tvirtinimas

Liberalų sąjūdžio skaidrumo standarto projektas

Rinkimų programos projektas Aktualią redakciją žiūrėkite čia: Seimo rinkimų PROGRAMA 

Įstatų pakeitimo pasiūlymai

Suvažiavimas vyks Vilniaus kongresų rūmuose (Vilniaus g. 6, Vilnius)
Registracija 10 val. Pradžia 11 val.
suvaziavimas@liberalai.lt