Liberalų sąjūdžio kandidatas į Vilniaus merus – Martynas Nagevičius

2018-12-11 / Sostinės liberalai
Liberalų sąjūdžio kandidatas į Vilniaus merus – Martynas Nagevičius

Gruodžio 10 d. vakarą LR Liberalų sajūdžio Sostinės skyriaus Taryba rinkosi į neeilinį posėdį. Praeitą antradienį, gruodžio 4 d., vykęs visuotinis Sostinės skyriaus susirinkimas įpareigojo skyriaus Tarybą patvirtinti visuotinio el. balsavimo rezultatus – kandidatą į merus ir išreitinguotą sąrašą Vilniaus m. savivaldos rinkimuose.

Visuotiniame skyriaus susirinkime buvo nuspręsta nebalsuoti vietoje pagal darbotvarkę, o išplėsti balsavimą ir pirmą kartą skyriaus istorijoje surengti visuotinį el. balsavimą taip įtraukiant kuo daugiau skyriaus narių.

Savo valią visuotinio el. balsavimo metu išreiškė 136 Sostinės skyriaus nariai. Kovą dėl kandidato į merus užtikrintai laimėjo Martynas Nagevičius surinkęs 96 balsus.

“Šį laimėjimą aš vertinu ne tik kaip liberalų pasitikėjimą manimi, bet ir kaip pritarimą mano pasiūlytai Vilniaus ateities vizijai: Vilnius – multikultūriškas, tolerantiškas, ekologiškas, klimato kaitos atžvilgiu neutralus, liberaliai tvarkomas, talentų iš viso Pasaulio traukos centras.“ – Po rezultatų paskelbimo kalbėjo M. Nagevičius.

Taip pat M. Nagevičius tapo ir Liberalų sąjūdžio sąrašo lyderiu Vilniaus mieste.

Kandidatais į Vilniaus miesto tarybą po M. Nagevičiaus išsirikiavo Sostinės skyriaus pirmininko pavaduotojai Orinta Omelytė, Donatas Baranauskas, Aleksej Persijanov ir politikoje puikiai žinomas – Arminas Lydeka.

Skyriaus pirmininkas į Tarybą nekandidatavo. “Mano tikslas suvienyti liberalus Vilniuje, tam reikia labai daug pastangų, todėl prisidėsiu prie Liberalų sąjūdžio sėkmės Vilniuje iš rinkimų štabo, programos kūrimo ir narių telkimo pozicijų” – viltingai kalbėjo V. Tamošiūnas.

Visas, išreitinguotas, LR Liberalų sąjūdžio kandidatų sąrašas į Vilniaus m. Tarybą. Sąrašas yra nebaigtinis ir gali būti pildomas toliau.

Kandidatas į merus ir išreitinguotas sąrašas patvirtinti Tarybos posėdžio metu. Štabo vadovu paskirtas Donatas Baranauskas, kuris laikinai jau ėjo šias pareigas.

 

LR Liberalų sąjūdžio kandidatų sąrašas į Vilniaus m. Tarybą

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu