Ačiū Jums!

2017-05-12 / Liberalai.lt
Ačiū Jums!

Brangūs bendražygiai,

Lygiai prieš metus Liberalų sąjūdžio gyvenimas pakrypo kita vaga. Dabar jau galime daryti išvadas, ko išmokome iš tos istorijos, ką padarėme ir ką turime daryti toliau.

Išmokome pagrindinį dalyką – kad Lietuvai reikia liberalų – ryžtingų, ginančių savo vertybes, sąžiningų ir atvirų. Tokiais vis labiau tampame. Tokiais turime būti, jei norime, kad žmonės mumis patikėtų. Kad patikėtų, jog tik laisve, atvirumu ir drąsa žengdami į ateitį mes galime sukurti gerą aplinką kiekvienam Lietuvos žmogui – laimingam, laisvam, kūrybingam ir turtingam.

Būtent dėl šios mūsų pozicijos, ir dėl kiekvieno iš mūsų drąsos bei energijos tai pademonstruoti, per Seimo rinkimus mus palaikė rekordiškai didelis žmonių skaičius. Būtent dėl šių vertybių prie mūsų jungiasi nauji žmonės įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Per metus Liberalų sąjūdį papildė apie 400 naujų narių. Ačiū jums, kad kartu kovojame dėl liberalų pergalių.

Ginkime mūsų vertybes visur, visada, visais būdais. Kovoti už savo idėjas yra be galo geras jausmas. Kartais netgi ir labai smagu. Štai kad ir artimiausiu metu – susitikime Vilniuje, prie Seimo, koncerte „Laisvė rokenrolui“ parodyti savo palaikymą laisviems žmonėms, kūrėjams, smulkiam verslui.

Akivaizdu, kad artimiausiu metu mūsų kelias vis dar nebus lengvas. Seni šešėliai kol kas vejasi mus. Tačiau neužmirškime, kad mes, liberalai, mūsų partija dėl buvusių kolegų klaidų padarėme išvadas ir žingsnius, kurių nedrįsta padaryti mūsų oponentai. Vieninteliai Lietuvoje įdiegėme partijos Skaidrumo standartą, kuris gerokai pakėlė atsakomybės kartelę bet kuriam liberalui. Svarbiausi  partijos nariai viešina savo susitikimus, pasitraukė iš anksčiau įkurtų fondų. Įvedėme partijos Skaidrumo liniją, viešiname partijos finansus. Kviečiame prisijungti ir kitas politines jėgas kuriant politinę sistemą be šešėlio.

Man pačiam šie metai irgi buvo išskirtiniai. Nors iki tol tai nebuvo mano planuose,  atsakomybės stoti prie mūsų partijos vairo ėmiausi su užsidegimu. Nes kaip ir kiekvienas iš mūsų žinau, kad turiu padaryti ir padarysiu viską dėl mūsų vertybių, dėl mūsų idėjų. Nes jos yra vienintelės, kurios veda Lietuvą į gerą ateitį, o mūsų visų komandą – į pergales.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu