Du politikai sutiko tapti liberalų pretendentais prezidento rinkimuose

2018-02-22 / Liberalai.lt
Du politikai sutiko tapti liberalų pretendentais prezidento rinkimuose

Iki vasario pradžios pavieniams Liberalų sąjūdžio nariams ir partijos skyriams kėlus pretendentus būti liberalų kandidatais į prezidentus paaiškėjo septyni lyderiai. Iš jų tapti liberalų kandidatais sutiko du: Seimo narys Arūnas Gelūnas ir europarlamentaras Petras Auštrevičius.

„Rinkdami vieną kandidatą vykdysime slaptą visuotinį elektroninį balsavimą partijos suvažiavime balandžio viduryje. Balsavimas greičiausiai vyks po kandidatų debatų. Patys skyriai organizuos elektroninių prisijungimo kodų išdalinimą skyrių nariams, o galutines technines detales dėl konkrečių datų valdyba spręs papildomu elektroniniu valdybos posėdžiu“, – komentuoja Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

A. Armonaitės siūlymu valdyba nusprendė teikti partijos Tarybai tvirtinti siūlymą, kad visas kandidatų į Europos Parlamentą (EP) sąrašas būtų reitinguojamas visuotiniu partijos narių balsavimu elektroniniu būdu. Atskiru tokiu pačiu balsavimu būtų renkamas ir EP sąrašo lyderis. Anksčiau šie sprendimai būdavo priimami ne visuotiniu balsavimu, o partijos Tarybos sprendimu.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu