E. Gentvilas reikalauja A. Guogos pasitraukti iš Europos Parlamento

2018-04-12 / Liberalai.lt
E. Gentvilas reikalauja A. Guogos pasitraukti iš Europos Parlamento

Po antradienį paviešintos Europos Parlamento (EP) nario melagingos informacijos apie parlamentarą Virgilijų Alekną – neva šiam buvo sumokėti pinigai, kad jis į Seimą kandidatuotų kartu su liberalais – Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas reikalauja A. Guogos atsisakyti EP nario mandato. A. Guoga į EP buvo išrinktas nuo Liberalų sąjūdžio.

„Jau ne pirmą kartą A. Guoga patvirtino savo bobos liežuvautojos reputaciją. Siūlau jam pasitikrinti, ką vis tik turi kelnėse ir pagaliau priimti bent vieną tvirtą sprendimą – pasitraukti iš Europos Parlamento, į kurį pateko nuo Liberalų sąjūdžio“, – sako E. Gentvilas.

Parlamentaro teigimu, A. Guoga jau ilgą laiką nuosekliai veikė prieš Liberalų sąjūdžio interesus, net jo liudijimai baudžiamojoje byloje yra melagingi ir jais siekiama dar labiau apjuodinti partiją. A. Guogai atsisakius EP mandato kitas politikas eilėje – E. Gentvilas.

„Užtikrinu Antaną ir visą visuomenę – jam atsistatydinus aš atsisakysiu priimti Europos Parlamento mandatą ir į Briuselį nevyksiu. Liksiu dirbti Seime ir vadovauti partijai“, – pažymi liberalų lyderis.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu