Europarlamentaras P. Auštrevičius Vilniuje atidarė naują biurą ir pristato savo politinę komandą

2019-09-23 / Liberalai.lt
Europarlamentaras P. Auštrevičius Vilniuje atidarė naują biurą ir pristato savo politinę komandą

Vilniuje atidarytas naujasis Europos Parlamento nario liberalo Petro Auštrevičiaus biuras. Visi norintieji susipažinti su P. Auštrevičiaus darbais Lietuvai ir Europai bei pabendrauti su europarlamentaru laukiami sostinėje, J. Tumo-Vaižganto g. 5.

P. Auštrevičius savo antrąją kadenciją Europos Parlamente dirbs trečioje pagal dydį politinėje grupėje – Europos liberalų ir demokratų frakcijoje „Atnaujinti Europą”.

„Mano tikslas ir toliau išlieka tas pats – kasdien dirbti vardan europietiškos Lietuvos, vardan laisvės ir liberalios demokratijos. Tai reiškia ne tik Lietuvos interesų gynimą, bet ir vieningos bei veiksnios Europos Sąjungos išlaikymą, mums svarbiausių klausimų įtraukimą į Europos Sąjungos politinę darbotvarkę. Tikiuosi, kad Lietuvos Vyriausybė ir aukščiausias pareigas užimantys Lietuvos politikai padės siekti šių strateginių tikslų“, – sako Europos liberalų ir demokratų frakcijos „Atnaujinti Europą” narys europarlamentaras P. Auštrevičius.

P. Auštrevičius pabrėžia, kad Europos Sąjungai išgyvenant dinamišką pokyčių ir išbandymų laikotarpį liberalų balsas bus girdimas geriau nei bet kada anksčiau. „Liberalų šios kadencijos Europos Parlamente yra 108 vietoj anksčiau buvusių 69, todėl liberalus balsas tikrai bus ryškus ir girdimas. Smarkiai išaugusi liberalų ir demokratų frakcija šiame Europos Parlamente atneš dar daugiau naudingų ir pažangių sprendimų Lietuvai bei visiems europiečiams“, – sako P. Auštrevičius.

 

P. Auštrevičius šią kadenciją dirbs šiuose Europos Parlamento komitetuose ir pakomitečiuose:

– Užsienio reikalų komiteto narys

– Saugumo ir gynybos pakomitečio narys

– Transporto ir turizmo komiteto pavaduojantysis narys

– Žmogaus teisių pakomitečio pavaduojantysis narys

 

Europarlamentaro P. Auštrevičiaus politinė komanda – biurų Briuselyje ir Vilniuje patarėjai bei padėjėjai:

Ieva Sinkevičiūtė | P. Auštrevičiaus biuro Briuselyje patarėja

Dovilė Šukytė | P. Auštrevičiaus biuro Briuselyje patarėja

Laura Tatarėlytė | P. Auštrevičiaus biuro Vilniuje padėjėja

Jūratė Levickienė | P. Auštrevičiaus biuro Vilniuje padėjėja

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu