Liberalams Europos Parlamente toliau atstovaus Petras Auštrevičius

2019-05-31 / Liberalai.lt
Liberalams Europos Parlamente toliau atstovaus Petras Auštrevičius

Gegužės 26 d., sekmadienį, Lietuvoje įvyko Europos Parlamento rinkimai. Į jį buvo išrinktas 751 politikas, iš jų – 11 delegatų yra Lietuvos atstovai, kurių pavardės paaiškėjo jau po vidurnakčio. Liberalų sąjūdžiui kova dėl mandatų taip pat buvo sėkminga – Petras Auštrevičius išrinktas antrai penkerių metų europarlamentaro kadencijai.

„2019 metų rinkimai į Europos Parlamentą dar kartą patvirtino Lietuvos piliečių proeuropietiškas nuotaikas, todėl mes kaip europietiškiausia šalies politinė partija privalome ir toliau tęsti valstybės modernizavimo politiką. Stiprindami Europos Sąjungą mes kuriame geresnę ateitį Lietuvoje”, – Europos Parlamento rinkimus vertina Liberalų sąjūdžio atstovas europarlamente Petras Auštrevičius.

Europos Parlamento rinkimuose nuo galiojančių biuletenių Liberalų sąjūdis surinko 6,51 proc. balsų – išrikiavus visą 16 partijų ir visuomeninių rinkimų komitetų sąrašai liberalai yra penkti pagal balsų skaičių.

„Noriu pasidžiaugti Europos liberalų sėkmes ir padidėjusia „Alde“ frakcija Europos Parlamente – jie padarė didžiausią šuolį iš visų politinių šeimų. Liberalų sąjūdis įrodė, kad savivaldos rinkimai nebuvo tik vietinių lyderių sėkmė – palikome už nugaros visus šešėlinius klausimus, ar išliksime nacionaliniu mastu veikianti politinė jėga. Matome, kad visuose regionuose didesnį ar mažesnį geresnį rezultatą parodėme net lyginant su savivaldos rinkimais“, – akcentuoja Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

Rinkimų rezultatai parodė, kad liberalai yra stipri politinė jėga, kurią palaiko daugiau nei 80 tūkst. Lietuvos žmonių.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu