Liberalų sąjūdis steigia Sostinės skyrių

2018-11-08 / Liberalai.lt
Liberalų sąjūdis steigia Sostinės skyrių

Ketvirtadienį posėdžiavusi Liberalų sąjūdžio Valdyba vienbalsiai nusprendė steigti naują Sostinės skyrių, pakviečiant šiuo metu veikiančio Vilniaus miesto skyriaus narius į steigiamojo Sostinės skyriaus veiklą.

Valdyba įvertindama, kad pasitraukus daliai Vilniaus skyriaus narių kai kurios skyriaus institucijos nebegali užtikrinti objektyvaus veikimo ir likusių narių teisių įgyvendinimo, nusprendė steigti Sostinės skyrių.

Valdybos nariai įpareigojo Sostinės skyriaus iniciatyvinę grupę  iki lapkričio 20 d. sušaukti steigiamąjį skyriaus susirinkimą, kuriame bus renkamas skyriaus pirmininkas ir kiti atstovai į skyriaus institucijas.

Iniciatyvinės grupės  koordinatorius džiaugiasi galimybe atsinaujinti.

„Šiuo metu darbai vyksta labai intensyviai ir pozityviai žiūrime į Vilniaus m. skyriaus ir Liberalų sąjūdžio atsinaujinimą bei ateitį. Tikime, kad tokiu būdu galėsime išauginti ne tik naujus lyderius, bet ir pereiti prie liberalios darbotvarkės formavimo ir įgyvendinimo pakeičiant nusistovėjusią, pragmatišką tvarką Vilniuje, – teigė iniciatyvinės grupės koordinatorius Julijus Naudžiūnas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu