Politiko vaikas darželyje vietą gavo įtartinu būdu: liberalai kreipiasi į Etikos komisiją

2017-01-24 / Liberalai.lt
Politiko vaikas darželyje vietą gavo įtartinu būdu: liberalai kreipiasi į Etikos komisiją

Antradienį ryte buvo paviešinta informacija, kad Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys konservatorius Vidas Urbonavičius galimai darė spaudimą, kad jo vaikui būtų suteikta vieta darželyje ir pasiekė, kad tai būtų padaryta.

Vilniaus miesto savivaldybės Liberalų sąjūdžio frakcija kreipiasi į savivaldybės Švietimo skyrių, kad būtų kuo skubiau nustatyta bei atitaisyta žala dėl įvykdyto pažeidimo, bei į Etikos komisiją prašydama įvertinti politiko veiksmus ir jų padarinius.

“Žinia įsiutino. Dėjome ir vis dar dedame milžiniškas pastangas, kad vietų darželiuose gavimo sistema būtų skaidri, visiems aiški ir kiekvienas vilnietis joje turėtų lygias galimybes. Toks ciniškumas sukrečia. Kol dalis vilniečių laukia eilėje arba naudojasi 100 eurų kompensacija, kažkas nusprendžia pasinaudoti vilniečių suteiktu pasitikėjimu ir tapti svarbesniu už kitus.

Belieka pasidžiaugti, kad sistemą sukūrėme tokią, kad net ją apgavus yla iš maišo išlenda greitai. Dabar privalome užtikrinti, kad būtų apginti vilniečių interesai ir atstatytas teisingumas: nuodugniai aiškinsimės situaciją ir sieksime atitaisyti padarytą žalą,” – teigia Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovas Vincas Jurgutis.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu