Prie Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos prisijungė Andrius Mazuronis

2015-04-07 / Liberalai.lt
Prie Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos prisijungė Andrius Mazuronis

Šiandien Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos nariu tapo Andrius Mazuronis, iki šiol dirbęs Mišrioje Seimo narių grupėje.

35 metų politikas teigė, kad sprendimą prisijungti prie Liberalų sąjūdžio frakcijos nulėmė solidus ir kryptingas liberalų darbas, aiški ir nekintanti pozicija šalies mokesčių politikos klausimais.

„Liberalų sąjūdis yra jauna, moderni ir vakarietiškų vertybių besilaikanti politinė jėga. Nuo pat savo kaip politiko kelio pradžios priklausiau liberalams. Malonu šiandien grįžti prie to, nuo ko viskas ir prasidėjo. Tikiuosi, kad mano idėjos ir darbai atneš naudos visai Seimo Liberalų sąjūdžio komandai”, – sako A. Mazuronis.

A. Mazuronis išreiškė norą prisijungti prie Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos balandžio 3 dieną. Parlamentaras toliau dirbs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete.

„Sveikiname A. Mazuronio apsisprendimą – esame tikri, kad jo prisijungimas sustiprins mūsų frakcijos veiklą Seime. A. Mazuronio iniciatyvumas ir energija tikrai pravers, tikime, kad jis aktyviai įsitrauks į įstatymų leidybos procesą”, – teigė Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

A. Mazuronis gimė Šiauliuose. 2003 metais Vilniaus Gedimino technikos universiteto Statybos fakultete įgijo statybos inžinerijos magistro laipsnį. Nuo 2012 metų gruodžio A. Mazuronis eina Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininko pareigas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu