Reikia kelti „moterų bangą“

2015-12-14 / Liberalai.lt
Reikia kelti „moterų bangą“

Atverti akis ne tik liberalų lyderiams, bet ir visiems partijos nariams, kad nepakankamai išnaudojamas partijos moterų organizacinis ir intelektualinis potencialas, bei paskatinti kuo daugiau moterų įtraukti į partijos vadovybės gretas – pagal tokią idėją šeštadienį vyko atvira Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS) Moterų liberalių komiteto konferencija.

Partijos pirmininkas Eligijus Masiulis pritarė, kad reikia “pakelti moterų bangą”. Konferencijoje taip pat savo mintimis dalijosi Komiteto pirmininkė Ona Balžekienė bei ISM profesorė Irmina Matonytė. Diskusijose aktyviai dalyvavo ne tik Moterų liberalių komiteto nariai iš visos Lietuvos, bet ir nemažas būrys Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovų.

“Šių laikų moterys lyderės reikalauja iš esmės kitokios politinio veiksmo kultūros. Tai labai svarbu demokratijos kokybei, ypač jaunų žmonių įtraukimui į aktyvią politinę veiklą. Moterų įtraukimas į politinių partijų lyderių sąrašus turėtų būti paremtas ne rašytine, bet partijos kolegų sąmoningai suvokta pasaulyje dabar įsigalinčia “kritinės masės” teorija, kad lyderių pozicijoje turi būti nemažiau nei 33 proc. moterų”, – sakė Ona Balžekienė.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu