S. Gentvilas kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją dėl Slengių kaimo prijungimo prie Klaipėdos miesto

2019-01-25 / Liberalai.lt
S. Gentvilas kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją dėl Slengių kaimo prijungimo prie Klaipėdos miesto

Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Simonas Gentvilas kreipėsi į Vidaus reikalų ministrą (VRM) Eimutį Misiūną ragindamas ministeriją pateikti atsakymus dėl Slengių kaimo prijungimo prie Klaipėdos rajono. Seimo narys prašo atsakyti, kurioje stadijoje yra VRM ruošiami teritorijų administracinių ribų pakeitimo planai.

„Dar 2018 m. lapkričio mėnesį Slengių kaimo gyventojai visuotinės apklausos metu pasisakė už kaimo prijungimą prie Klaipėdos miesto savivaldybės. Atsižvelgiant į apklausos rezultatus, tiek Klaipėdos miesto taryba, tiek Klaipėdos rajono taryba priėmė nutarimą dėl kaimo prijungimo, tačiau tik VRM gali inicijuoti administracinių planų keitimą. Iki šiol ministerija jokių veiksmų nesiėmė ir informacijos apie vykstančius procesus nepateikė“, – sako S. Gentvilas.

Parlamentaro teigimu, praėjus dviem mėnesiams po visuotinės Slengių kaimo gyventojų apklausos rezultatų, ministerija kol kas nesusisiekė su Klaipėdos miesto ir rajono savivaldybėmis, nesiėmė aktyvių veiksmų inicijuojant Slengių kaimo prijungimą.

Seimo narys domisi, kokioje stadijoje yra ministerijos ruošiami teritorijų administracinių ribų pakeitimo planai ir kada Vyriausybės nutarimas pasieks Seimą.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu