Sąskrydis VENINGI MES STIPRŪS

2016-07-04 / Liberalai.lt
Sąskrydis VENINGI MES STIPRŪS

Dubingiuose į jau vienuoliktąjį Liberalų sąjūdžio sąskrydį susirinko beveik pusantro tūkstančio žmonių. Jo metu liberalai ne tik pramogavo, bet ir priėmė svarbius sprendimus dėl artėjančių Seimo rinkimų: išrinko rinkimų sąrašo lyderį bei išreitingavo kandidatus Seimo rinkimuose.

Dubingiuose Liberalų sąjūdžio taryba partijos Seimo rinkimų sąrašo lyderiu patvirtino Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūną, signatarą Eugenijų Gentvilą. Jis partijos rinkimų sąraše bus įrašytas pirmuoju numeriu. Taryba taip pat reitingavo partijos kandidatų sąrašą, kuris dalyvaus Seimo rinkimuose daugiamandatėje apygardoje. Dalyvauti rinkimuose Liberalų sąjūdžio sąraše siekė 190 partijos narių ir nepartinių kandidatų.

Kol vyko tarybos posėdis. Į sąskrydį susirinkusiems dalyviams netrūko pramogų ir sporto varžybų. Liberalų vienybę įtvirtinantis šio sąskrydžio akcentas – Skyrių alėja. Liberalų skyriai kiekvienas savaip siekė nustebinti į sąskrydį atvykusius liberalus bei viliojo išskirtinėmis vaišėmis ir pramogomis. Pirmąją vietą rinkimuose užėmę Trakų liberalai padarė įspūdį Karaliaus Mindaugo laikų istoriją menančiais kostiumais. Antrąją vietą laimėję Vilniaus liberalai kiekvieną apsilankiusį įtraukė į pramogų bei vaišių gausybę: nuo bato metimo su Virgilijumi Alekna iki muzikinių pasirodymų. Treti daugiausia balsų surinkę Kaišiadorių liberalai pristatė savo krašto verslus bei viliojo paukščiais išpuošta stovyklaviete.

Gerą šeštadienio nuotaiką užbaigė sporto varžybų nugalėtojų apdovanojimai bei šventinis E. Sipavičiaus koncertas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu