Virginijus Alekna, olimpinis čempionas

2016-06-30 / Liberalai.lt
Virginijus Alekna, olimpinis čempionas

Turiu tris vaikus ir man rūpi, kokioje šalyje jie užaugs. Aš noriu matyti jų ateitį optimistiškoje, kuriančioje, energingoje Lietuvoje.

Prisidedu prie liberalų dėl jų laisvės vertybių, atvirumo ir konstruktyvių pastangų kurti šiuolaikišką valstybę. Noriu padėti tiems, kurie pradeda keisti užsistovėjusią politiką nuo savęs, tiems, kurie mokosi iš klaidų, o ne jas dangsto.

Liberalų sąjūdyje matau daugybę nuoširdžių, sąžiningai dirbančių žmonių. Randu bendraminčius, su kuriais diskutuojame apie tai, kas politikoje svarbu asmeniškai man – išvaduoti sportą iš podukros vietos.

Esu sportininkas, todėl noriu savo žiniomis ir patirtimi prisidėti prie sporto politikos formavimo: realiai įgvendinti fizinio aktyvumo strategiją mokykloms, kad vaikai galėtų sportuoti žymiai aktyviau, kad būtų skirtas reikiamas finansavimas. Būtina plėsti sporto infrastruktūrą – tai reiškia, kad baseinai, stadionai, bėgimo takai – būtų ten, kur jų reikia vaikų, jaunimo, aktyvių sportuojančių žmonių poreikiams.

Kad Lietuvoje būtų daugiau Rūtų ir Jonų, būtina išlaikyti aukštus profesionalaus sporto rezultatus. Sieksiu, kad sportas būtų finansuojamas skaidriai ir pagal aiškius kriterijus, o ne pagal principą patinka, nepatinka.

Kaip ir sporte, taip ir politikoje turi būti aiškios taisyklės, vertinimas pagal rezultatus ir discipliną.

Mes visi norime gyventi šiuolaikiškoje šalyje, džiaugtis jos pasiekimais ir kurti čia savo ateitį. Tikiu, kad taip ir bus. Palaikykime vieni kitus!

‪#‎uzliberalus

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu