Oranžinių savanorių banga

Liberalų sąjūdis, subūręs plačią bendruomenę visoje Lietuvoje, siekia apjungti gerų darbų ištroškusius žmones, dalintis gerąja patirtimi savivaldybėse, prisidėti prie įvairiausių pilietinių iniciatyvų ir koordinuoti bendrą veiklą, kuri palengvintų Lietuvos žmonių gyvenimą šalyje plintant COVID-19 virusui ir darant Lietuvą geresne vieta gyventi.

Tam sukūrėme savanorystės iniciatyvą “Oranžinių savanorių banga”.  Prisijungti prie jos, gauti naujausią informaciją ir pačiam tapti gerojo pokyčio dalimi galite Feisbuko grupėje, kurią rasite čia.

Šiuo metu vykdomos iniciatyvos:

paDAROM švariau

Valstybėje švelnėjant karantino sąlygoms ir gerėjant orui, vis dažniau laisvalaikį renkamės praleisti gamtoje. Po žiemos miškuose matosi ir paliktas žmogaus „pėdsakas“ – ne vietoje išmestos plastikinės pakuotės, buteliai ir kitos sunkiai yrančios medžiagos. 

Šiemet akcijos „Darom“ data vis dar neaiški, o rūpintis savo aplinka yra kiekvieno mūsų pareiga. Tad išėjus pasivaikščioti ar leidžiant laiką gamtoje, nepamirškime su savimi pasiimti ir priemonių (maišų, pirštinių, kitų įrankių), kurios padės mūsų aplinką padaryti švaresne vieta laisvalaikiui leisti. 

Turi klausimų? Susisiek su iniciatyvos koordinatore Orinta Omelyte čia, telefonu 866287577 ar el. paštu: orinta.omelyte@gmail.com 

Savanoriai 

Prie oranžinių savanorių iniciatyvos kviečiame jungtis tuos, kurie būtų pasiruošę veikti ne tik karantino laikotarpiu, bet ir po jo. Kviečiame prisijungti prie iniciatyvių žmonių būrio, kurie yra pasirengę prisidėti savanoriškių partijos iniciatyvų įgyvendinimo ir taip kurti galimybių Lietuvą kartu. 

Nori prisidėti? Registruokis čia.

Turi klausimų? Susisiek su iniciatyvos koordinatoriumi Domantu Katele čia, telefonu 869050117 ar el. paštu: domantaskatele@gmail.com

 

Pagalba kaimynui 

Karantinui besitęsiant esame priversti solidarizuotis ir daryti viską, kad aplinkiniai žmonės išliktų sveiki. Ištiesus pagalbos ranką kaimynui, galime užtikrinti saugumą gyvenamojoje aplinkoje.

Padėti galime atlikdami praprastus ir lengvai įgyvendinamus procesus – nupirkdami maisto ir vaistų, pasirūpindami augintiniu ar išnešdami šiukšles.

Nori prisidėti? Registruokis savanorių anketoje čia.

Turi klausimų? Susisiek su iniciatyvos koordinatore Orinta Omelyte čia, telefonu 866287577 ar el. paštu: orinta.omelyte@gmail.com 

 

Kviečiame visus sukelti oranžinę bangą ir entuziastingai įsitraukti į mūsų bendruomenės vykdomą veiklą. Kovokime su koronaviruso pasekmėmis aukojant fondams, savanoriaujant bei prisidedant prie įvairių iniciatyvų.

 

Kontaktai pasiteiravimui ir pasiūlymams:

Andrius Bagdonas

Oranžinių savanorių bangos koordinatorius

andrius.bagdonas@liberalai.lt

+37060022021

 

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu