Mano įsipareigojimai

Esu Žaliakalnio vaikas, Kauno centre pažįstu kiekvieną akmenį. Tikiu Kaunu, nes jis yra išskirtinis Europos miestas!

Mano įsipareigojimai kauniečiams:

1. Kaunas – kultūros židinys

Išnaudosime Kauno kūrybinį ir intelektinį potencialą. Pakviesime žmones bendrai veiklai, sujungsime universitetus, kūrybines industrijas, politiką ir nevyriausybinių organizacijų entuziastus didiesiems Kauno projektams įgyvendinti. Kaunas privalo tapti Europos Kultūros sostine, Kauno modernizmo architektūrą, tikrą Europos perlą, įtrauksime į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kaunas ir kauniečiai bus aktyvūs valstybės istorijos, laisvės ir kultūros šventės – valstybės Šimtmečio sukakties 2018 m. minėjime!

2. Lietuvą paversime talentų traukos centru

Sudarysime puikias sąlygas jauniems žmonėms gyventi, dirbti ir užsidirbti Lietuvoje. Tapsime pirmaujanti regiono šalis gabiems žmonėms čia kurti ir eksperimentuoti. Mūsų valstybę paversime kvalifikuotų profesionalų, gabių mokslininkų ir jauno verslo traukos centru.

3. Supermokytojai mūsų mokyklose išugdys supermokinius

Lietuvos mokyklos taps jaunųjų talentų kalvėmis. Jos bus savarankiškesnės, o vaikų mokymas atitiks šiuolaikinius poreikius. Vaikus ugdys kūrybiški, iniciatyvūs ir nuolat tobulėjantys pedagogai. Mokytojo profesija pagaliau taps prestižine, o atlyginimas bus orus.

logo-notifikatoriams