Linas Kvedaravičius

Mieli bendražygiai,

esu Linas KVEDARAVIČIUS. Gimiau 1967 m. liepos 8-ąją Vilniuje inžinieriaus ir valstybės tarnautojos šeimoje. Esu trijų vaikų – Marijaus, Indrės ir Luko – tėtis. 1995-1999 m. studijavau Lietuvos teisės universitete (dab. Mykolo Romerio universitetas), kur įgijau aukštąjį universitetinį teisės išsilavinimą.

Į šį rudenį vyksiančius LR Seimo rinkimus žengiu drąsiai nešdamas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio partijos vėliavą. Į partijos veiklą aktyviai įsitraukiau nuo pat įstojimo į ją, tai yra nuo 2011 metų. Esu aktyvus:
· LRLS tarybos narys,
· LRLS Vilniaus miesto skyriaus prezidiumo narys,
· esu LRLS kandidatas į Seimą Justiniškių vienmandatėje apygardoje.

Nors tik ir laukiama, kad mūsų solidarumas imtų braškėti, tikiu, kad tik likdami vieningais, galime atsilaikyti ir pasiekti sunkią pergalę Seimo rinkimuose. Nes ši pergalė bus ne vieno žmogaus, o mūsų. Mūsų visų.

Todėl tikiu komanda. Po 2015 metais liberalams palankiai susiklosčiusių savivaldos rinkimų pradėjus dirbti Vilniaus miesto mero pavaduotoju, man buvo patikėtos kuruoti ypač svarbios, o vilniečiams – itin jautrios, sritys: miesto ūkis ir transportas, miesto plėtra, sportas ir kultūra, neformalus vaikų ugdymas, atliekos ir kt.

Kiekvieną dieną, pradėjęs darbą, siekiu, kad žmogaus rūpestis, kuriuo jis pasidalina su manimi, neįstrigtų biurokratinės mašinos smagračiuose, o būtų rastas greičiausias ir į gyventojo gerovę orientuotas sprendimas. Žinoma, svarbi sėkmingo darbo dalis yra komanda, savo sritį išmanantys ir ilgametę patirtį sukaupę specialistai, su kuriais kasdien ir dirbame petys petin bei įveikiame vis naujus iššūkius.

Tikiu, kad darnus komandos darbas yra raktas į sėkmę. Todėl esu tikras, kad savo su kiekviena diena gausėjančiomis žiniomis, įgūdžiais, besiplečiančiu akiračiu, tiesiu žodžiu galiu naudingai dirbti mūsų – liberalų – komandos labui. Tik būdami vieningi ir susitelkę liberalai gali sėkmingai įgyvendinti bendrą viziją, pasiekti užsibrėžtus tikslus ir sugrąžinti piliečiams tikėjimą mumis.

Todėl, mieli bendražygiai, tikiuosi Jūsų palaikymo reitinguojant kandidatus į LR Seimo rinkimų daugiamandatę apygardą sąraše.

Pagarbiai Linas KVEDARAVIČIUS