Lukas Pakeltis

Gimęs 1985 m. gegužės 15d. Anykščiuose.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių r. skyriaus pirmininkas, partijos valdybos narys; Anykščių r. savivaldybės tarybos narys, Biudžeto, ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto pirmininkas, Dešiniųjų frakcijos vadovas.
Liberalų sąjūdžio nariu yra nuo yra nuo 2012 m. kovo 19 d., kuomet tapo Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių r. skyriaus pirmininku. 2011 m. pirmą kartą buvo išrinktas į Anykščių r. savivaldybės tarybą, buvo etikos komisijos ir jaunimo reikalų tarybos pirmininku.

2004 m. baigė Anykščių Jono Biliūno gimnaziją (atestatas su pagyrimu). Būdamas mokiniu 8 metus šoko sportinius šokius, buvo gimnazijos prezidentu.
Įstojo ir 2008 m. sėkmingai baigė ISM vadybos ir ekonomikos universitetą, įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį. Studijų metais nuolat derino studijas ir vadybinį darbą tarptautinėse kompanijose
2013 m. baigė studijas Baltijos vadybos institute (BMI) tarptautinėje verslo vadybos magistrantūroje vadovams (EMBA). Gavo jungtinį keturių užsienio universitetų sertifikatą bei verslo vadybos magistro diplomą.

Nuo 2008 m. – versle, yra keleto įmonių bendrasavininkas. Šiuo metu vadovauja UAB “ESSPO” ir UAB “ESSPO rubber technologies”.
Priklauso Anykščių vadovų klubui, Anykščių Rotary klubui.

Pomėgiai: tenisas, futbolas, krepšinis, slidinėjimas, kinas, skaitymas.

Moka anglų ir rusų kalbas.