E. Gentvilas: „Liberalai nedalyvaus valdančiųjų tarpusavio rietenose“

2019-07-04 / Eugenijus Gentvilas
E. Gentvilas: „Liberalai nedalyvaus valdančiųjų tarpusavio rietenose“

„Vilkas yra alkanas ir dėl to ėriukas yra labai kaltas“ – taip G. Kirkilo ir R. Karbauskio išpuolius prieš Seimo pirmininką V. Pranckietį įvertino Liberalų sąjūdžio partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas: „R. Karbauskis keršija Seimo pirmininkui už neklusnumą, o G. Kirkilas paprasčiausiai nori pabūti Seimo vadovu prieš paskutinę ir neišvengiamą jo partijos kelionę į pražūtį“, – tęsia partijos pirmininkas.

Seimo valdančiosios daugumos formavimu jau antrą mėnesį užsiimantys „valstiečiai“ ir „socdarbiečiai“ vakar pareiškė, kad partijų susitarimai galios tik tuo atveju, jei V. Pranckietis nebebus Seimo pirmininkas.

„Tokie ultimatyvūs pareiškimai parodė, kad valdančiųjų kalbos apie socialinės atskirties mažinimą, vaiko pinigus ir kitas valstybės problemas buvo tik figos lapelis, o esmė yra postai, pareigos, garbės troškimo bei keršto motyvai. Tokie išpuoliai prieš Seimo pirmininką yra R. Karbauskio bei G. Kirkilo primityvios užgaidos, todėl Liberalų sąjūdžio frakcija Seimo pirmininko nušalinimo procedūrose nedalyvaus“, – patvirtino E. Gentvilas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu