E. Rudelienės prisistatymas partijos pirmininko rinkimams

2019-09-09 / 12-as suvažiavimas
E. Rudelienės prisistatymas partijos pirmininko rinkimams

Esu Edita Rudelienė – Trakų rajono merė. Darbe mane geriausiai apibūdina du žodžiai – rezultatai ir komanda. Todėl kaip kandidatė į pirmininkės postą norėčiau Jums konkrečiai pristatyti – kokių rezultatų ir kokios komandos sieksiu ir kodėl man svarbi Liberalų ateitis.

Vienas pagrindinių uždavinių – susigražinti prarastą žmonių pasitikėjimą, kurių tikėjimas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiu sušlubavo. Turime daug dirbti, kad atgautume didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų pasitikėjimą, taip pat aktyviau veikti šalies regionuose tam, kad ir toliau liktume didžiausia liberalias vertybes atstovaujančia partija.

Kaip partijos vadovė inicijuočiau dažnesnius bendrus susirinkimus ir susitikimus, kurie tarnautų tarpusavio vidinių konfliktų mažinimui bei stiprintų tarpusavio ryšius. Turime pripažinti, kad LRLS kartais per daug susikoncentruoja į laisvės vertybę ir pamiršta, kad greta laisvės eina atsakomybė ir netgi disciplina. Tik mūsų partijos narių edukacija, atidus vertybinis filtras, sąžininga kiekvieno mūsų veikla gali padėti atgauti buvusią partijos reputaciją. O norint formuoti tokią kultūrą, turime labiau pažinti vienas kitą, kad jaustume pagarbą ir atsakomybę prieš kolegą.

Atidumas priimant sprendimus, konstruktyvus mąstymas, sąžininga lyderystė, vienos pozicijos laikymasis ir gebėjimas spręsti kylančius konfliktus mokant dirbti komandoje, yra tos savybės, kurias įgijau einant Trakų rajono savivaldybės merės pareigas.

Tikiu, kad vadovo uždavinys yra įkvėpti žmones, leisti jiems veikti ir prisiimti atsakomybę. Norėčiau, kad LRLS turėtume kuo daugiau žmonių, kurie imasi iniciatyvos ir sukuria rezultatus. Džiaugiuosi, kad jau turime gausybę tokių žmonių, tačiau mūsų tikslas – pritraukti kuo daugiau bendraminčių, kurių darbo rezultatai leistų mums įgyti didelį Lietuvos gyventojų pasitikėjimą.

Esu labai dėkinga už pasitikėjimą partijos kolegoms, skyriams, kurie iškėlė mane kaip galimą kandidatę į šią atsakingą poziciją. Nuoširdžiai vertinu dabartinio mūsų partijos vadovo Eugenijaus Gentvilo ir jo komandos atliktą darbą, kurio dėka pakilome iš bedugnės ir džiaugiamės gerais rinkimų rezultatais. Neabejoju, kad susitelkę, padėdami vienas kitam, būdami atviri ir skaidrūs, galime sugrąžinti Lietuvos pasitikėjimą tikromis liberaliomis vertybėmis. Ir neabejoju, kad mes tai padarysime.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu