Liberalų sąjūdis pradeda naujo partijos pirmininko rinkimus

2019-09-06 / 12-as suvažiavimas
Liberalų sąjūdis pradeda naujo partijos pirmininko rinkimus

Liberalų sąjūdžio nariai šiandien pradeda rinkti naują partijos lyderį ar lyderę. Pirmą kartą partijos istorijoje vyksta visuotinis partijos narių elektroninis balsavimas, kuris tęsis iki trečiadienio (rugsėjo 11 d.).

„Šiandien kiekvienas balso teisę turintis partijos narys į savo elektroninio pašto dėžutę gaus mums nežinomą prisijungimo prie balsavimo sistemos kodą. Panaudoję kodą jie prisijungs prie sistemos, kurioje matys abėcėlinį kandidatų sąrašą  ir galės atiduoti savo balsą. Prisijungimo kodą galima panaudoti tik vieną kartą – antrą kartą jis jau nebebus aktyvus“, – akcentuoja laikinai Liberalų sąjūdžio atsakingojo sekretoriaus pareigas einantis Dainius Petravičius.

Joniškio r. merui Vitalijui Gailiui pasitraukus ir pirmininko rinkimų, liberalai renkasi iš keturių kandidatų: Neringos savivaldybės tarybos nario ir opozicijos lyderio Andriaus Bagdono, Seimo opozicijos lyderės ir liberalų frakcijos seniūnės Viktorijos Čmilytės-Nielsen, Vilniaus skyriaus nario Vytauto Danilevičiaus ir Trakų r. merės Editos Rudelienės.

Jei pirmojo turo metu nė vienas iš kandidatų nesurinks reikiamos balsų daugumos, vyks antrasis rinkimų turas, į kurį pateks du daugiausiai balsų pirmajame ture surinkę kandidatai. Antrasis balsavimas baigsis partijos Suvažiavimo metu rugsėjo 21 dieną.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu