Sportas Sąskrydyje: registracija ir informacija

2019-07-10 / Sąskrydis 2019
Sportas Sąskrydyje: registracija ir informacija

Sportuojantys žino, kad raumenų skausmas, kurį jaučiame po sporto reiškia, kad tampame vis stipresni.

Jei turite klausimų, kreipkitės į Sąskrydžio koordinatorę Rūtą Leinartaitę el. paštu info@liberalusajudis.lt arba telefonu +370 617 04677.

Krepšinis, futbolas, tinklinis, virvės traukimas

Skelbiame sporto komandų registraciją krepšinio, futbolo, tinklinio ir virvės traukimo varžyboms. Registruoti savo komandą iš anksto galite čia. Registruotis taip pat galėsite Sąskrydžio metu.

Sporto rungtynių nuostatus galite rasti čia.

Protmūšiai

Protmūšiai – nuolatinė bokso kova tarp „aš žinau“ ir „manau, kad teisingas atsakymas šitas“. Kas laimi? Kartais gera nuojauta, o kartais – aštrios žinios. Šiemet Sąskrydyje turėsime net du protmūšius! Vieną – penktadienio vakare, o kitą – šeštadienį po didžiosios diskusijas.

Registracija penktadienio protmūšiui čia, o šeštadienio čia.

Protmūšio nuostatai: penktadienis ir šeštadienis.

Šachmatai

Šachmatai gerina koncentraciją, vysto loginį mąstymą, padeda atrasti sprendimus sudėtingose situacijose. Šiemet šachmatų simultanas vyks šeštadienį – 14 val., registracija vyks Sąskrydžio metu.

Kalanetika

Kalanetika yra lėto, ramaus tempo, žemo intensyvumo mankšta, kurioje apjungiami jėgos treniruočių, jogos, baleto ir pilates pratimai. Treniruotės metu lavinama taisyklinga laikysena, lankstumas, stiprinami ne tik paviršiniai, bet ir gilieji organizmo raumenys, saugiai tempiami raiščiai ir sąnariai. Išankstinės registracijos nebus – galėsite ateiti tiesiai į mankštą su Vilma Puišiene šeštadienį nuo 10 val. Rekomenduojama atsinešti jogos kilimėlį.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu