V. Čmilytės-Nielsen prisistatymas partijos pirmininko rinkimuose

2019-09-05 / 12-as suvažiavimas
V. Čmilytės-Nielsen prisistatymas partijos pirmininko rinkimuose

Sveiki,

tikiu, kad jūs mane pakankamai pažįstate, todėl savo kaip kandidatės į pirmininkus prisistatymą aš pakeisiu argumentais, kodėl siekiu šio posto.

Kandidatuoju, nes man svarbi liberalų ateitis Lietuvoje. Manau, kad 2019 metais atsitiesęs Liberalų sąjūdis turi visas galimybes išlikti stipriausia liberalia jėga šalyje ir 2020 metų Seimo rinkimuose pasirodyti sėkmingai. Jaučiu pareigą padaryti viską, kad pasinaudotume šia galimybe.

Praeityje LRLS buvo didžiųjų miestų partija, pastaruosiuose rinkimuose mus gelbėjo regionai. Mano manymu, Liberalų sąjūdis turi būti partija, turinčia ką pasiūlyti tiek didmiesčių gyventojams, tiek mūsų rinkėjams iš regionų. Tai – dar viena mano užduotis.

Ne ką mažiau nei sukrėtimai iš šalies, mums pakenkė nesutarimai partijos viduje. Mano tikslas – kad nei vienas skyrius nesijaustų užmirštas ar nesvarbus, kad partijos nariai būtų labiau įsitraukę į motyvuojančią veiklą, kad žmonės didžiuotųsi būdami stiprios liberalų partijos nariais.

Mes ilgą laiką kalbėjome apie atsinaujinimą ir žadėjome jį. Dabar laikas ištesėti tą pažadą. Tačiau tai turime daryti išmintingai, svarbus balansas tarp jaunų, entuziastingų lyderių ir labiausiai patyrusių mūsų politikų.

Kritinis mąstymas, kantrybė, įprotis numatyti sprendimų pasekmes yra tos savybės, kurias įgijau prie šachmatų lentos. Džiaugiuosi pasiektomis pergalėmis ir nebeieškau asmeninių „medalių“, man kur kas prasmingiau dirbti komandoje. O LRLS yra ta komanda, su kuria sieju savo politinę ateitį.

Dėkoju skyriams, iškėlusiems mano kandidatūrą ir visiems partiečiams, aktyviai dalyvavusiems susitikimuose. Mūsų organizacijos stiprybę liudija tai, kad išgyvenome pastarųjų metų išbandymus. Šiandien svarbu iš naujo patikėti savimi ir nustoti dairytis atgal. Kviečiu sėkmingą Liberalų sąjūdžio ateitį kurti kartu.

 

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Kandidatė partijos pirmininko rinkimuose

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu