Tarybos patvirtinti kandidatai į vienmandates rinkimų apygardas

1
Viktorija Čmilytė-Nielsen

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Kandidatė Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygardoje Nr. 1

2
Alekna Virgilijus

Alekna Virgilijus

Kandidatas Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygardoje Nr. 2

3
Vytautas Tamošiūnas

Vytautas Tamošiūnas

Kandidatas Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3

4
Kęstutis Glaveckas

Kęstutis Glaveckas

Kandidatas Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4

5
Aleksej Persijanov

Aleksej Persijanov

Kandidatas Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5

6
Evelina Paulavičienė

Evelina Paulavičienė

Kandidatė Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygardoje Nr. 6

7
Orinta Omelytė

Orinta Omelytė

Kandidatė Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygardoje Nr. 7

8
Eugenijus Gentvilas

Eugenijus Gentvilas

Kandidatas Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8

9
Vytas Lužys

Vytas Lužys

Kandidatas Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9

10
Renata Boris

Renata Boris

Kandidatė Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10

11
Karolis Stasiukėnas

Karolis Stasiukėnas

Kandidatas Panerių-Grigiškių rinkimų apygardoje Nr. 11

12
Arminas Lydeka

Arminas Lydeka

Kandidatas Verkių rinkimų apygardoje Nr. 12

13
Raimundas Lopata

Raimundas Lopata

Kandidatas Pašilaičių rinkimų apygardoje Nr. 13

14
Rimantas Mikaitis

Rimantas Mikaitis

Kandidatas Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 14

15
Simonas Kairys

Simonas Kairys

Kandidatas Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15

16
Aistis Vaitiekaitis

Aistis Vaitiekaitis

Kandidatas Savanorių rinkimų apygardoje Nr. 16

17
Sigitas Šliažas

Sigitas Šliažas

Kandidatas Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygardoje Nr. 17

18
Marius Gurskas

Marius Gurskas

Kandidatas Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18

19
Inga Kupčiūtė

Inga Kupčiūtė

Kandidatė Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 19

20
Aurelijus Zykas

Aurelijus Zykas

Kandidatas Centro-Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 20

21
Edmundas Kvederis

Edmundas Kvederis

Kandidatas Marių rinkimų apygardoje Nr. 21

22
Simonas Gentvilas

Simonas Gentvilas

Kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22

23
Saulius Budinas

Saulius Budinas

Kandidatas Danės rinkimų apygardoje Nr. 23

24
Gintaras Vaičekauskas

Gintaras Vaičekauskas

Kandidatas Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 24

25
Aušra Simonavičiūtė

Aušra Simonavičiūtė

Kandidatė Aušros rinkimų apygardoje Nr. 25

26
Vitalijus Priščepionok

Vitalijus Priščepionok

Kandidatas Saulės rinkimų apygardoje Nr. 26

27
Egidijus Žukauskas

Egidijus Žukauskas

Kandidatas Panevėžio vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27

28
Valdemaras Jakštas

Valdemaras Jakštas

Kandidatas Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 28

29
Arūnas Sakalauskas

Arūnas Sakalauskas

Kandidatas Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29

30
Kęstutis Bernatavičius

Kęstutis Bernatavičius

Kandidatas Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30

32
Audrius Endzinas

Audrius Endzinas

Kandidatas Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 32

33
Daiva Juodelienė

Daiva Juodelienė

Kandidatė Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 33

34
Romualdas Vaitkus

Romualdas Vaitkus

Kandidatas Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34

35
Jonas Varkalys

Jonas Varkalys

Kandidatas Plungės-Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35

37
Romualdas Jablonskis

Romualdas Jablonskis

Kandidatas Kuršo rinkimų apygardoje Nr. 37

38
Viktoras Malūkas

Viktoras Malūkas

Kandidatas Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38

39
Vaida Sungailienė

Vaida Sungailienė

Kandidatė Žemaitijos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 39

40
Valdas Katkus

Valdas Katkus

Kandidatas Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40

41
Dalia Viliūnienė

Dalia Viliūnienė

Kandidatė Kelmės-Šilalės rinkimų apygardoje Nr. 41

42
Erikas Tamašauskas

Erikas Tamašauskas

Kandidatas Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 42

43
Vilma Živatkauskienė

Vilma Živatkauskienė

Kandidatė Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43

44
Teisutis Majauskas

Teisutis Majauskas

Kandidatas Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44

45
Algis Mačiulis

Algis Mačiulis

Kandidatas Šiaulių krašto rinkimų apygardoje Nr. 45

46
Gediminas Čepulis

Gediminas Čepulis

Kandidatas Žiemgalos vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 46

47
Audrius Kazlauskas

Audrius Kazlauskas

Kandidatas Žiemgalos rytinė rinkimų apygardoje Nr. 47

49
Mindaugas Sargūnas

Mindaugas Sargūnas

Kandidatas Deltuvos šiaurinė rinkimų apygardoje Nr. 49

51
Gytis Stankevičius

Gytis Stankevičius

Kandidatas Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51

52
Arvydas Veikšra

Arvydas Veikšra

Kandidatas Nalšios šiaurinė rinkimų apygardoje Nr. 52

53
Kęstutis Savickas

Kęstutis Savickas

Kandidatas Nalšios pietinė rinkimų apygardoje Nr. 53

54
Vitalijus Švedas

Vitalijus Švedas

Kandidatas Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje Nr. 54

55
Stasys Mušeikis

Stasys Mušeikis

Kandidatas Nemenčinės rinkimų apygardoje Nr. 55

56
Valerij Mordas

Valerij Mordas

Kandidatas Šalčininkų-Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 56

57
Liudas Kaškonas

Liudas Kaškonas

Kandidatas Medininkų rinkimų apygardoje Nr. 57

58
Edita Rudelienė

Edita Rudelienė

Kandidatė Trakų-Vievio rinkimų apygardoje Nr. 58

59
Jolita Morkūnaitė

Jolita Morkūnaitė

Kandidatė Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59

60
Alina Batulevičienė

Alina Batulevičienė

Kandidatė Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60

61
Tomas Baginskas

Tomas Baginskas

Kandidatas Deltuvos pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 61

62
Ričardas Juška

Ričardas Juška

Kandidatas Karšuvos rinkimų apygardoje Nr. 62

63
Šarūnas Sejūnas

Šarūnas Sejūnas

Kandidatas Sūduvos pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 63

64
Reda Kneizevičienė

Reda Kneizevičienė

Kandidatė Sūduvos šiaurinė rinkimų apygardoje Nr. 64

65
Viktoras Pranckietis

Viktoras Pranckietis

Kandidatas Raudondvario rinkimų apygardoje Nr. 65

67
Paulius Minajevas

Paulius Minajevas

Kandidatas Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 67

68
Egidijus Papečkys

Egidijus Papečkys

Kandidatas Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68

69
Juozas Baublys

Juozas Baublys

Kandidatas Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69

71
Andrius Bagdonas

Andrius Bagdonas

Kandidatas Pasaulio lietuvių rinkimų apygardoje Nr. 71