Kandidatai į daugiamandatę rinkimų apygardą

1
Čmilytė-Nielsen Viktorija

1. Čmilytė-Nielsen Viktorija

Seimo narė, Partijos pirmininkė, kandidatė Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygardoje Nr. 2

2
Bagdonas Andrius

2. Bagdonas Andrius

Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Neringos skyriaus pirmininkas bei Neringos savivaldybės tarybos opozicijos lyderis, kandidatas Pasaulio Lietuvių rinkimų apygardoje Nr. 71

3
Pranckietis Viktoras

3. Pranckietis Viktoras

LR Seimo pirmininkas, Tarybai teikiamas kandidatas į Raudondvario rinkimų apygardą Nr. 65

4
Alekna Virgilijus

4. Alekna Virgilijus

Seimo narys, kandidatas Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygardoje Nr. 2

5
Rudelienė Edita

5. Rudelienė Edita

Trakų rajono merė, Pirmininkės pirmoji pavaduotoja, Trakų rajono skyriaus pirmininkė, Tarybai teikiama kandidatė į Trakų-Vievio rinkimų apygardą Nr. 58

6
Gentvilas Eugenijus

6. Gentvilas Eugenijus

Seimo narys, Valdybos narys, Klaipėdos m. skyriaus narys, kandidatas Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8

7
Lopata Raimundas

7. Lopata Raimundas

Vilniaus m. skyriaus narys, kandidatas Pašilaičių rinkimų apygardoje Nr. 13

8
Gentvilas Simonas

8. Gentvilas Simonas

Seimo narys, Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Klaipėdos m. skyriaus narys, kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22

9
Lydeka Arminas

9. Lydeka Arminas

Kandidatas Verkių rinkimų apygardoje Nr. 12

10
Kairys Simonas

10. Kairys Simonas

Buvęs Kauno vicemeras, šiuo metu Kauno m. mero patarėjas, Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Kauno m. skyriaus narys, kandidatas Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15

11
Makštutienė Nijolė

11. Makštutienė Nijolė

Valdybos narė, Regiono koordinatorė, Alytaus m. skyriaus pirmininkė

12
Glaveckas Kęstutis

12. Glaveckas Kęstutis

Seimo narys, Vilniaus m. skyriaus narys, Tarybai teikiamas kandidatas į Žirmūnų rinkimų apygardą Nr. 4

13
Omelytė Orinta

13. Omelytė Orinta

Pirmininkės pavaduotoja, Valdybos narė, Vilniaus m. skyriaus pirmininko pavaduotoja, kandidatė Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygardoje Nr. 7

14
Mičiulis Sigitas

14. Mičiulis Sigitas

Tauragės skyriaus narys

15
Juška Ričardas

15. Juška Ričardas

Seimo narys, Valdybos narys, Tauragės regiono koordinatorius, Jurbarko skyriaus narys, kandidatas Karšuvos rinkimų apygardoje Nr. 62

16
Liesys Jonas

16. Liesys Jonas

Seimo pirmininko pavaduotojas, Seimo narys, Trakų skyriaus narys

17
Urmonas	Marcijonas

17. Urmonas Marcijonas

Valdybos narys, Joniškio skyriaus pirmininkas

18
Vaitukaitis Kęstutis

18. Vaitukaitis Kęstutis

Elektrėnų savivaldybės meras, Valdybos narys, Elektrėnų skyriaus pirmininkas

19
Vaičekauskas Gintaras

19. Vaičekauskas Gintaras

Seimo narys, Klaipėdos m. skyriaus narys, kandidatas Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 24

20
Kazlauskienė Ligita

20. Kazlauskienė Ligita

Pagėgių savivaldybės tarybos narė

21
Mikaitis Rimantas

21. Mikaitis Rimantas

Kauno skyriaus narys, kandidatas Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 14

22
Juodelienė Daiva

22. Juodelienė Daiva

Valdybos narė, Panevėžio r. skyriaus pirmininkė, kandidatė Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 33

23
Vaitiekaitis Aistis

23. Vaitiekaitis Aistis

Kauno m. skyriaus narys, kandidatas Savanorių rinkimų apygardoje Nr. 16

24
Varkalys Jonas

24. Varkalys Jonas

Seimo narys, Plungės skyriaus narys, Tarybai teikiamas kandidatas į Plungės-Rietavo rinkimų apygardą Nr. 35

25
Simonavičiūtė Aušra

25. Simonavičiūtė Aušra

Šiaulių skyriaus narė, kandidatė Aušros rinkimų apygardoje Nr. 25

26
Šliažas Sigitas

26. Šliažas Sigitas

Valdybos narys, Kauno skyriaus pirmininkas, kandidatas Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygardoje Nr. 17

27
Baublys Juozas

27. Baublys Juozas

Seimo narys, Varėnos skyriaus pirmininko pavaduotojas, kandidatas Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69

28
Ruškys Justas

28. Ruškys Justas

Klaipėdos r. sav. administracijos direktoriaus pavaduotojas, Klaipėdos r. skyriaus pirmininkas, kandidatas į apygardą

29
Čepulis Gediminas

29. Čepulis Gediminas

Joniškio skyriaus narys, kandidatas Žiemgalos vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 46

30
Kvedaravičius Darius

30. Kvedaravičius Darius

Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius, Trakų rajono skyriaus pirmininkės pavaduotojas

31
Putrienė Nijolė

31. Putrienė Nijolė

Kauno m. skyriaus narė

32
Laumytė Deimantė

32. Laumytė Deimantė

Vilniaus m. skyriaus narė

33
Orlovskienė Žibutė

33. Orlovskienė Žibutė

Trakų rajono savivaldybės tarybos narė, Trakų skyriaus narė

34
Jakštas Valdemaras

34. Jakštas Valdemaras

Panevėžio m. vicemeras, Valdybos narys, Panevėžio regiono koordinatorius, Panevėžio skyriaus pirmininkas, kandidatas Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 28

35
Tamošiūnas Vytautas

35. Tamošiūnas Vytautas

Vilniaus m. skyriaus narys, kandidatas Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3

36
Boris Renata

36. Boris Renata

Vilniaus m. skyriaus narė, kandidatė Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10

37
Balnionienė Audronė

37. Balnionienė Audronė

Klaipėdos r. skyriaus primininko pavaduotoja, Klaipėdos r. vicemerė, kandidatė į apygardą

38
Šatevičius Andrius

38. Šatevičius Andrius

Trakų rajono savivaldybės tarybos narys, Trakų rajono skyriaus pirmininkės pavaduotojas

39
Aniulienė Zita

39. Aniulienė Zita

Trakų skyriaus narė

40
Petraitis Modestas

40. Petraitis Modestas

Tauragės sav. administracijos direktorius, Tauragės skyriaus narys

41
Endzinas Audrius

41. Endzinas Audrius

Valdybos narys, Klaipėdos regiono koordinatorius, Šilutės skyriaus pirmininkas, kandidatas Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 32

42
Kvederis Edmundas

42. Kvederis Edmundas

Klaipėdos m. skyriaus narys, kandidatas Marių rinkimų apygardoje Nr. 21

43
Grucytė-Užgienė Miglė

43. Grucytė-Užgienė Miglė

Panevėžio r. skyriaus narė

44
Papečkys Egidijus

44. Papečkys Egidijus

Valdybos narys, Marijampolės regiono koordinatorius, Marijampolės skyriaus narys, kandidatas Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68

45
Paulavičienė Evelina

45. Paulavičienė Evelina

Vilniaus m. skyriaus narė, kandidatė Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygardoje Nr. 6

46
Tamašauskas Erikas

46. Tamašauskas Erikas

Tarybai teikiamas kandidatas į Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardą Nr. 42

47
Purauskis Žydrūnas

47. Purauskis Žydrūnas

Valdybos narys, Telšių regiono koordinatorius, Plungės skyriaus narys

48
Šurna Gintaras

48. Šurna Gintaras

Valdybos narys, Šiaulių regiono koordinatorius, Pakruojo skyriaus pirmininkas

49
Katkus Valdas

49. Katkus Valdas

Telšių skyriaus pirmininkas, kandidatas Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40

50
Bernatavičius Kęstutis

50. Bernatavičius Kęstutis

Alytaus m. skyriaus narys, kandidatas Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30

51
Budinas Saulius

51. Budinas Saulius

Klaipėdos m. skyriaus pirmininkas, kandidatas Danės rinkimų apygardoje Nr. 23

52
Bliujus Dovydas

52. Bliujus Dovydas

Elektrėnų skyriaus narys

53
Viliūnienė Dalia

53. Viliūnienė Dalia

Kelmės skyriaus pirmininkė, kandidatė Kelmės-Šilalės rinkimų apygardoje Nr. 41

54
Smalskienė Irma

54. Smalskienė Irma

Anykščių skyriaus narė

55
Gurskas Marius

55. Gurskas Marius

Kauno m. skyriaus narys, kandidatas Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18.

56
Dailidonis Audrius

56. Dailidonis Audrius

Alytaus m. skyriaus narys

57
Danilevičius Vytautas

57. Danilevičius Vytautas

Vilniaus m. skyriaus narys

58
Kneizevičienė Reda

58. Kneizevičienė Reda

Kandidatė Sūduvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 64

59
Vaitkus Romualdas

59. Vaitkus Romualdas

Tarybai teikiamas kandidatas į Tauragės rinkimų apygardą Nr. 34

60
Stankevičius Kęstutis

60. Stankevičius Kęstutis

Zarasų skyriaus narys

61
Ramoškienė Rūta

61. Ramoškienė Rūta

Panevėžio r. skyriaus narė

62
Rupšienė Regina

62. Rupšienė Regina

Kontrolės komisijos pirmininkė, Šiaulių r. skyriaus narė

63
Baranauskas Donatas

63. Baranauskas Donatas

Vilniaus m. skyriaus narys

64
Gudauskienė Aušra

64. Gudauskienė Aušra

Klaipėdos r. skyriaus narė

65
Mikelionis Valdas Petras

65. Mikelionis Valdas Petras

Lazdijų skyriaus narys

66
Sungailienė Vaida

66. Sungailienė Vaida

Tarybai teikiama kandidatė į Žemaitijos šiaurinę rinkimų apygardą Nr. 39

67
Sargūnas Mindaugas

67. Sargūnas Mindaugas

Anykščių skyriaus pirmininkas, kandidatas Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 49

68
Urbanavičius Dainius

68. Urbanavičius Dainius

Klaipėdos m. skyriaus narys

69
Batulevičienė Alina

69. Batulevičienė Alina

Valdybos narė, Kauno regiono koordinatorė, Jonavos skyriaus tarybos narė, Jonavos r. mero patarėja, kandidatė Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60

70
Sabaliauskas Mindaugas

70. Sabaliauskas Mindaugas

Telšių skyriaus narys

71
Plikšnienė Daiva

71. Plikšnienė Daiva

Šilutės skyriaus narė

72
Jančiauskas Gintaras

72. Jančiauskas Gintaras

Elektrėnų skyriaus narys

73
Žilionytė Laura

73. Žilionytė Laura

Trakų rajono skyriaus pirmininkės pavaduotoja

74
Jablonskis Romualdas

74. Jablonskis Romualdas

Kretingos skyriaus pirmininkas, kandidatas Kuršo rinkimų apygardoje Nr. 37

75
Mačiulis Algis

75. Mačiulis Algis

Šiaulių r. skyriaus pirmininkas, kandidatas Šiaulių krašto rinkimų apygardoje Nr. 45

76
Zykas Aurelijus

76. Zykas Aurelijus

Kauno m. skyriaus narys, kandidatas Centro-Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 20

77
Leckas Ričardas

77. Leckas Ričardas

Elektrėnų skyriaus narys

78
Vitartė Kristina

78. Vitartė Kristina

Elektrėnų skyriaus narė

79
Kazlauskas Audrius

79. Kazlauskas Audrius

Pakruojo skyriaus narys, kandidatas Žiemgalos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 47

80
Stasiukėnas Karolis

80. Stasiukėnas Karolis

Valdybos narys, Vilniaus regiono koordinatorius, Vilniaus m. skyriaus narys, kandidatas Panerių-Grigiškių rinkimų apygardoje Nr. 11

81
Bartulis Gintautas

81. Bartulis Gintautas

Prienų skyriaus pirmininkas

82
Persijanov Aleksej

82. Persijanov Aleksej

Vilniaus m. skyriaus narys, kandidatas Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5

83
Keršys Tomas

83. Keršys Tomas

Vilniaus m. skyriaus narys

84
Žilius Dainius

84. Žilius Dainius

Vilniaus m. skyriaus narys

85
Savickienė Ingrida

85. Savickienė Ingrida

Kelmės skyriaus narė

86
Rudienė Edita

86. Rudienė Edita

Joniškio skyriaus narė

87
Kupčiūtė Inga

87. Kupčiūtė Inga

Kauno skyriaus narė, kandidatė Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 19

88
Byčius Gvidas

88. Byčius Gvidas

Jurbarko skyriaus pirmininkas

89
Ratkevičius Gediminas

89. Ratkevičius Gediminas

Elekrėnų sav. administracijos direktorius, Elektrėnų skyriaus narys

90
Zulonas Vykintas

90. Zulonas Vykintas

Iškėlė Klaipėdos m. skyrius

91
Majauskas Teisutis

91. Majauskas Teisutis

Kelmės skyriaus narys, kandidatas Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44

92
Liubinskas Justinas

92. Liubinskas Justinas

Klaipėdos m. skyriaus narys

93
Masienė Luana

93. Masienė Luana

Marijampolės skyriaus narė

94
Armonavičius Tomas

94. Armonavičius Tomas

Joniškio skyriaus narys

95
Janušauskaitė Ieva

95. Janušauskaitė Ieva

Prienų skyriaus narė

96
Rukšėnas Vytas

96. Rukšėnas Vytas

Trakų r. Lentvario miesto seniūnas, Trakų skyriaus narys

97
Malūkas Viktoras

97. Malūkas Viktoras

Mažeikių skyriaus pirmininkas, kandidatas Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38

98
Macionis Kęstutis

98. Macionis Kęstutis

Jonavos skyriaus narys

99
Liekis Saulius

99. Liekis Saulius

Klaipėdos m. skyriaus narys

100
Sologubovas Leonidas

100. Sologubovas Leonidas

Biržų skyriaus narys

101
Vizbaras Audrius

101. Vizbaras Audrius

Panevėžio r. skyriaus narys

102
Žukauskas Antanas

102. Žukauskas Antanas

Panevėžio r. skyriaus narys

103
Krasniauskas Benediktas

103. Krasniauskas Benediktas

Vilniaus m. skyriaus narys

104
Martinaitienė Lina

104. Martinaitienė Lina

Joniškio skyriaus narė

105
Sėdžius Laimutis

105. Sėdžius Laimutis

Panevėžio m. skyriaus narys

106
Zupkaitė Lina

106. Zupkaitė Lina

Panevėžio m. skyriaus narė

107
Aleknienė Indrė

107. Aleknienė Indrė

Šiaulių m. skyriaus narė

108
Skinkys Saulius

108. Skinkys Saulius

Marijampolės skyriaus pirmininkas

109
Švirmickas Arvydas

109. Švirmickas Arvydas

Alytaus m. skyriaus narys

110
Vareikis Vygantas

110. Vareikis Vygantas

Klaipėdos m. skyriaus narys

111
Eitutis Tomas

111. Eitutis Tomas

Kauno m. skyriaus narys, LRLS Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininkas

112
Giržadas Petras

112. Giržadas Petras

Joniškio skyriaus narys

113
Kasperavičienė Agnė

113. Kasperavičienė Agnė

Iškėlė Pakruojo skyrius

114
Žukauskas Egidijus

114. Žukauskas Egidijus

Panevėžio m. skyriaus narys, kandidatas Panevėžio vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27

115
Ratkevičius Vaidas

115. Ratkevičius Vaidas

Etikos ir skaidrumo komisijos pirmininkas, Elektrėnų skyriaus narys

116
Knispelis Robertas

116. Knispelis Robertas

Kauno m. skyriaus narys

117
Morkūnaitė Jolita

117. Morkūnaitė Jolita

Kaišiadorių skyriaus pirmininkė, kandidatė Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59

118
Dirsė Dalius

118. Dirsė Dalius

Panevėžio r. skyriaus narys

119
Boruta Narsutis

119. Boruta Narsutis

Joniškio skyriaus narys

120
Baginskas Tomas

120. Baginskas Tomas

Ukmergės skyriaus narys, Tarybai teikiamas kandidatas į Deltuvos pietinę rinkimų apygardą Nr. 61

121
Pruskas Virgilijus

121. Pruskas Virgilijus

Elektrėnų skyriaus narys

122
Malžinskas Paulius

122. Malžinskas Paulius

Iškėlė Lazdijų skyrius

123
Liutkevičius Algirdas

123. Liutkevičius Algirdas

Kalvarijos skyriaus narys

124
Statkevičienė Birutė

124. Statkevičienė Birutė

Iškėlė Lazdijų skyrius

125
Stankevičius Gytis

125. Stankevičius Gytis

Tarybai teikiamas kandidatas į Utenos rinkimų apygardą Nr. 51

126
Rudnickas Aivaras

126. Rudnickas Aivaras

Joniškio skyriaus narys

127
Mušeikis Stasys

127. Mušeikis Stasys

Vilniaus r. skyriaus narys, kandidatas Nemenčinės rinkimų apygardoje Nr. 55

128
Baranauskas Paulius

128. Baranauskas Paulius

Šiaulių m. skyriaus narys

129
Sakalauskas Arūnas

129. Sakalauskas Arūnas

Marijampolės skyriaus narys, kandidatas Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29

130
Ribašauskienė Erika

130. Ribašauskienė Erika

Iškėlė Vilniaus m. skyrius

131
Meškauskas Marius

131. Meškauskas Marius

Kretingos skyriaus narys

132
Kleiza Gintaras

132. Kleiza Gintaras

Prienų skyriaus narys

133
Paltanavičius Rytas

133. Paltanavičius Rytas

Panevėžio m. skyriaus narys

134
Živatkauskienė Vilma

134. Živatkauskienė Vilma

Tarybai teikiama kandidatė į Kėdainių rinkimų apygardą Nr. 43

135
Lužys Vytas

135. Lužys Vytas

Vilniaus m. skyriaus narys, kandidatas Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9

136
Bagdanavičius Kęstutis

136. Bagdanavičius Kęstutis

Kalvarijos skyriaus pirmininkas

137
Kaškonas Liudas

137. Kaškonas Liudas

Vilniaus r. skyriaus pirmininko pavaduotojas, Vilniaus rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos narys, kandidatas Medininkų rinkimų apygardoje Nr. 57

138
Vasiliauskas Rolandas

138. Vasiliauskas Rolandas

Joniškio skyriaus narys

139
Savickas Kęstutis

139. Savickas Kęstutis

Švenčionių skyriaus narys, kandidatas Nalšios pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 53

140
Dagys Saulius

140. Dagys Saulius

Vilniaus m. skyriaus narys

141
Mordas Valerij

141. Mordas Valerij

Vilniaus m. skyriaus narys, Tarybai teikiamas kandidatas į Šalčininkų-Vilniaus rinkimų apygardą Nr. 56

142
Jaseliūnas Raimundas

142. Jaseliūnas Raimundas

Šiaulių m. skyriaus narys

143
Zaura Saulius

143. Zaura Saulius

Panevėžio m. skyriaus narys

144
Švedas Vitalijus

144. Švedas Vitalijus

Kandidatas Molėtų - Širvintų rinkimų apygardoje Nr. 54

145
Švirinas Zenius

145. Švirinas Zenius

Marijampolės skyriaus narys

146
Pocius Rolandas

146. Pocius Rolandas

Klaipėdos r. skyriaus narys

147
Sejūnas Šarūnas

147. Sejūnas Šarūnas

Kalvarijos skyriaus narys, Tarybai teikiamas kandidatas į Sūduvos pietinę rinkimų apygardą Nr. 63

148
Krilavičienė Jolanta

148. Krilavičienė Jolanta

Prienų skyriaus narė

149
Pranys Tomas

149. Pranys Tomas

Klaipėdos r. skyriaus narys

150
Zaicev Sergėj

150. Zaicev Sergėj

Šiaulių m. skyriaus narys

151
Simanynas Vitalius

151. Simanynas Vitalius

Lazdijų skyriaus narys

152
Veikšra Arvydas

152. Veikšra Arvydas

Kandidatas Nalšios Šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 52

153
Priščepionok Vitalijus

153. Priščepionok Vitalijus

Šiaulių m. skyriaus pirmininkas, Tarybai teikiamas kandidatas į Saulės rinkimų apygardą Nr. 25

154
Puronas Egidijus

154. Puronas Egidijus

Panevėžio r. skyriaus narys

155
Rupšys Valdas

155. Rupšys Valdas

156
Šichovcov Anatolij

156. Šichovcov Anatolij

Pakruojo skyriaus narys

157
Minajevas Paulius

157. Minajevas Paulius

Prienų skyriaus narys, kandidatas Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 67

158
Meliūnas Stasys

158. Meliūnas Stasys

Iškėlė Rokiškio skyrius

159
Samalionis Gintautas

159. Samalionis Gintautas

Šiaulių m. skyriaus narys

160
Tarvydis Irmantas

160. Tarvydis Irmantas

Iškėlė Rokiškio skyrius