Akmenės liberalai pasveikino mokytojus senjorus (2014-10-07)

2015-03-27 / Akmenės skyrius
Akmenės liberalai pasveikino mokytojus senjorus (2014-10-07)

Praėjusį penktadienį Akmenės liberalai pasveikino ne tik dirbančius Naujosios Akmenės miesto pedagogus, bet ir mokytojus senjorus, išėjusius į pensiją.

 Be išsiųstų atvirukų su linkėjimais Tarptautinės mokytojų dienos proga, buvo sugalvota taip pat  aplankyti mokytojus senjorus namie. Penktadienio popietę pasveikinti mokytojų senjorų išskubėjo keturių Akmenės liberalų komanda: Jolanta Ada Januitienė, Ramūnė Butavičienė, Agnė Daknytė ir Richardas Sudaris.

Buvo įdomu pamatyti ir pabendrauti su mokytojais, kurie mokė pačius liberalus ir jų vaikus. Aplankėme ir Akmenės skyriaus pirmininko pavaduotojos Jolantos Ados Januitienės pradinių klasių mokytoją. Pabendravus su mokytojais, kurie mokė nuo pat pradinių klasių iki mokyklos baigimo, gerų emocijų ir šiltų apsikabinimų netrūko. Mokytojams buvo įteikta ne tik gėlių, bet taip pat pasidalinome prisiminimais apie mokyklos laikus, pasikalbėjome kaip sekasi dabar. Smagu buvo matyti, kad mokytojai, nors ir išėję į pensiją išliko ne ką mažiau energingi, neprarado noro dalintis savo žiniomis.  Aplankyti mokytojai liko labai patenkinti Akmenės liberalų vizitu, kvietė atvykti į svečius ir kitais metais.Akmenes skyrius 2014 mokytoju diena Akmenes skyrius 2014 mokytoju diena2

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu