Gražių švenčių!

2018-12-23 / Vilniaus liberalai
Gražių švenčių!

Su artėjančiomis šventėmis, kolegos liberalai!

 

Įdomiu metu mes gyvename.

Visi laukėme greitesnio liberalų atsinaujinimo ir nesitikėjome, kad tas atsinaujinimas įvyks taip staigiai ir netikėtai Vilniuje, kartu atnešdamas tokius iššūkius.

 

Pastarieji mėnesiai mums buvo labai įtempti.

Reikėjo atstatyti liberalų skyrių Vilniuje ir tuo pačiu – suformuoti iš naujo komandą, kuri dalyvaus taip greitai artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

Entuziazmo tai padaryti pas jaunuosius liberalus, kurie ėmėsi iniciatyvos, tikrai pakako, bet patirties trūko kritiškai. Dauguma iš mūsų neturėjo jokios partinės veiklos administravimo patirties ir labai ribotą dalyvavimo rinkimuose patirtį.

 

Natūralu, kad viskas pastaruoju metu vyko gana stichiškai, kartais juokingai, o kartais net apsibarant.

Galų gale viskas baigėsi sėkmingai – Sostinės liberalai išsprendė visus administracinius galvosūkius, nesusipyko tarpusavyje, surinko komandą ir gal kiek uždusę, dar ne visai iki galo pasiruošę, bet stojo į rinkimų startą.

Šiuo metu renkame parašus dalyvavimui rinkimuose, tad kviečiame ir Jus, pasirašyti Jums patogiu būdu – elektroninis pasirašymas (https://goo.gl/EmkT1H) arba gyvai (Evelina, +370 606 82661).

 

Dar ne viskas padaryta. Dėliojame paskutinius akcentus rinkiminei programai, iki galo nesuformavome rinkiminės kampanijos strategijos, dar neįtraukėme į aktyvią veiklą visų Sostinės liberalų, dar darome klaidų.

Ir aš dar darau klaidų. Pirmą kartą gyvenime dalyvauju debatuose su kitais kandidatais į merus, bet tai nėra taip svarbu.

Svarbu, kad mes nesustotume tobulėti ir tobulėtume visą rinkiminės kampanijos laikotarpį, kol galų gale būsime beveik tobuli ir artėjančiuose rinkimuose pasirodysime taip gerai, kaip niekas iš mūsų nesitiki.

 

Dabar kviečiu per artėjančias šventes pailsėti, pabūti kartu su savo artimaisiais, ramiai apmąstyti viską kas buvo praėjusiais metais ir ką galima pasiekti kitais metais. Pasisemkite iš to energijos ateičiai.

Linkiu Jums visiems artėjančiais metais visokeriopos sėkmės visose srityse. Ne tik politikoje, bet ir profesinėje veikloje ir svarbiausia – asmeniniame gyvenime!

 

Su Šventomis Kalėdomis, žiemos saulėgrįžos švente ir artėjančiais Naujaisiais metais!

 

Nuoširdžiai

 

Martynas Nagevičius

Kandidatas į Vilniaus miesto merus

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu