Investicijų paieškoms Tauragės savivaldybė pasitelkė Danijos įmonę

2016-03-01 / Tauragės skyrius
Investicijų paieškoms Tauragės savivaldybė pasitelkė Danijos įmonę

 

Vasario 29 d. Tauragės rajono savivaldybės administracija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su danų įmone „Litdania”. Tauragės rajono savivaldybė ir danų įmonė ketina bendradarbiauti, skiriant ypatingą dėmesį ekonomikos ir socialiniam augimui, vystant ir įgyvendinant įvairius nacionalinius ir tarptautinius projektus. Savivaldybė ir „Litdania” ketina kartu įgyvendinti įvairius ES projektus investicijų pritraukimo, turizmo plėtros, švietimo įstaigų veiklos tobulinimo srityse.

„Savivaldybė yra suinteresuota, kad užsienio įmonės, gaminančios produkciją užsienio rinkoms, perkeltų savo gamybą į Tauragės rajoną ir taip sukurtų naujų, gerai apmokamų darbo vietų. Tauragei taip pat trūksta viešbučio, baseino. Naujiems mūsų partneriams keliame uždavinį surasti investuotojus, kurie šiuos projektus įgyvendintų“, – teigia Tauragės meras Sigitas Mičiulis.

Danų bendrovės įkūrėjas Sven B. Randers 15 metų vadovavo Lietuvos ir Danijos konsultacinėms bendrovėms, rengusioms ir įgyvendinusioms bedarbių perkvalifikavimo, švietimo, turizmo srities projektus. Šie projektai buvo finansuojami iš Europos Sąjungos ir Danijos vyriausybės lėšų.

Tauragės rajono savivaldybei danų bendrovė konsultavimo paslaugas teiks nemokamai. Bendrovė pati ketina surasti finansavimą, kad būtų įgyvendintos sutartyje numatytos veiklos.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu