Iškėlėme kandidatus 11 Seimo apygardų

2016-02-12 / Vilniaus liberalai
Iškėlėme kandidatus 11 Seimo apygardų

Vakar visuotiniame susirinkime Vilniaus liberalai rinko kandidatus 2016 metų spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose, steigė naujus poskyrius neseniai gimusiose vienmandatėse apygardose, tvirtinto naują Vilniaus skyriaus atsakingąją sekretorę.

Nuo 2015 metų rudens buvo keliami kandidatai ir vyko intensyvios diskusijos, pasitarimai, kurie iš jų yra geriausiai pasirengę atstovauti Liberalų sąjūdį Vilniaus mieste. Daugelyje sostinės apygardų liberalai kėlė po kelis pretendentus į kandidatus net tada, kai apygardų skaičius padaugėjo, atsiradus Panerių ir Verkių apygardoms. 2015 metų rudenį Vilniaus liberalai buvo pasitvirtinę kandidatus Fabijoniškių, Žirmūnų, Justiniškių apygardose. Vakar liberalai iškėlė kandidatus dar 8 apygardose, kandidatų sąrašas atrodo taip.

Taip pat Liberalų sąjūdžio Vilniaus miesto skyrius įsteigė naujus poskyrius Verkiuose ir Paneriuose, kurių teritorija sudaroma Seimo vienmandatinių rinkimų apygardų pagrindu. Artimiausiu metu nauji poskyriai pakvies prisijungti visus, norinčius pokyčių ir padėti kandidatams Verkių ir Panerių apygardose.

Skyriaus pirmininko Remigijaus Šimašiaus teikimu buvo patvirtinta ir nauja Vilniaus liberalų atsakingoji sekretorė – Rūta Leinartaitė. Rūta dirbo Vilniaus miesto skyriaus sekretoriate, prie liberalų gretų prisijungė kaip Remigijaus Šimašiaus savanorė 2015 metų mero rinkimuose. Ji pakeičia nuo Vilniaus skyriaus įsteigimo dirbusią Viliją Gucevičiūtę, kuriai liberalai yra dėkingi už didelius darbus ir tikėjimą liberalų pergalėmis.

Vilniaus liberalų informacija

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu