Įsteigtas Sostinės liberalų skyrius

2018-11-18 / Vilniaus liberalai
Įsteigtas Sostinės liberalų skyrius

2018 m. lapkričio 17 d. įvyko Sostinės skyriaus steigiamasis susirinkimas, kuriame dalyvavo 74 skyriaus steigėjai ir 23 svečiai.

Steigiamajame susirinkime buvo patvirtinti:
– skyriaus nuostatai su trimis redakcijomis, dėl tarybos narių: skaičiaus – 20 + pirmininkas ir posėdžių lankomumo – nemažiau kaip 70% per 6 mėn. bei visuotinio susirinkimo šaukimo – ne rečiau kaip kartą per 6 mėn.
– naujoji skyriaus sekretorė – Evelina Paulavičienė, kuri perims darbus iš Rūtos Leinartaitės
– kontrolės komisija – Tomas Kelpša, Loreta Marcinkevičienė, Karolis Paulavičius ir Virginijus Steponavičius
– pirmininko pavaduotojai – Aleksej Persijanov, Rūta Leinartaitė, Donatas Baranauskas, Orinta Omelytė, Tomas Keršys, Martynas Nagevičius ir Julijus Naudžiūnas.

Išrinkti ir patvirtinti:
– skyriaus pirmininkas – Vytautas Tamošiūnas įveikęs dar 5 kandidatus – Aleksej Persijanov, Julijus Naudžiūnas, Tomas Kelpša, Benediktas Krasniauskas ir Vytas Lužys. Balsavimo rezultatai.
– skyriaus taryba – Rūta Leinartaitė, Donatas Baranauskas, Orinta Omelytė, Tomas Keršys, Martynas Nagevičius, Julijus Naudžiūnas, Karolis Stasiukėnas, Vytautas Danilevičius, Andrius Pacharevas, Evelina Paulavičienė, Juras Taminskas, Benediktas Krasniauskas, Rita Raudonaitienė, Danguolė Grigaliūnaitė, Kamilė Kazakauskaitė, Laura Balčiūnaitė – Taraškienė, Vytas Lužys, Rusana Cholodenko ir Ramūnas Viškelis. Balsavimo rezultatai.

Dainiui Petravičiui buvo suteiktas Sostinės skyriaus garbės nario vardas už pagalbą įkuriant Sostinės skyrių ir darbą baigė Sostinės skyriaus iniciatyvinė grupė. Toliau veiklą tęs oficialiai išrinkti ir patvirtinti skyriaus organai.

Preliminari informacija apie artėjančius Sostinės skyriaus renginius:
– Skyriaus taryba – lapkričio 23-25 d., laikas ir vieta bus patikslinti, tarybos nariai bus informuoti asmeniškai.
– Visuotinis Sostinės skyriaus susirinkimas gruodžio ~4 d., laikas ir vieta bus patikslinti. Steigėjai bus pakviesti asmeniškai.

Visuotiniame susirinkime laukia kandidato į Vilniaus m. merus rinkimai ir kandidatų į tarybą reitingavimas, kviečiame kelti savo kandidatūras ir jungtis prie Sostinės liberalų.
Registracijos anketa.

Taip pat kviečiame jungtis ir pridėti liberaliai mąstančius kolegas prie Sostinės liberalų forumo facebook, kuris nuo šiol bus prieinamas visiems.

Sostinės skyriaus pirmininko pavaduotojas

Aleksej Persijanov

 

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu