Kauno liberalų rinkimų štabo vadovu paskirtas Aistis Vaitiekaitis

2018-09-13 / Kauno miesto skyrius
Kauno liberalų rinkimų štabo vadovu paskirtas Aistis Vaitiekaitis

Kauno liberalai aktyviai ruošiasi artėjantiems savivaldybių tarybų rinkimams – baigiama ruošti rinkimų programa, formuojamas kandidatų į Kauno miesto tarybą sąrašas, o paskutiniame tarybos posėdyje rinkimų štabo vadovu paskirtas Aistis Vaitiekaitis.

„Šie rinkimai liberalams nebus lengvi. Mums labai reikėjo naujo impulso ir energijos. A. Vaitiekaitis palyginus visai neseniai įsiliejo į liberalų gretas ir nuo pat pradžių aktyviai ėmėsi organizacinių darbų tiek skyriuje, tiek ir pačioje partijoje. Ilgamečių Kauno liberalų narių patirtis ir Aisčio potencialas yra būtent tai ko mums reikia siekiant kuo geriau pasirodyti rinkimų kampanijos metu“, – vertindamas paskirtą štabo vadovą pabrėžė skyriaus pirmininkas Simonas Kairys.

Pasak A. Vaitiekaičio, jam liberalios idėjos nesvetimos jau gana seniai, o matant tai, kas dabar vyksta Lietuvos politinėje arenoje, pridėjo dar daugiau motyvacijos ir ryžto imtis atsakingo darbo.

„Tikiu, kad su Kauno ir visos Lietuvos liberalais mes galime liberalias idėjas vėl padaryti patraukliomis ir atkurti partijos gerą vardą. Per trejus darbo metus Kauno miesto taryboje, dirbdami stiprioje komandoje, pasiekėme, kad Kaunas taptų augančiu miestu, patrauklus investicijoms, patogus miesto gyventojams ir jo svečiams. Kauniečiai tai mato ir vertina. Tikiu, kad artėjantys savivaldybių tarybų rinkimai tai patvirtins ir Kaunas dar sparčiau judės į priekį“, – sako rinkimų štabo vadovas A. Vaitiekaitis.

Spalio 9 d. Kauno liberalai turėtų patvirtinti savo kandidatą į Kauno merus.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu