Kauno liberalų rinkimų startas: Už Lietuvą, kurioje norisi gyventi

2016-04-28 / Kauno miesto skyrius
Kauno liberalų rinkimų startas: Už Lietuvą, kurioje norisi gyventi

Trečiadienį, balandžio 20 dieną, įvairiose miesto vietose įvyko mitingai, kurie kauniečiams iškėlė daugiau klausimų, nei atsakymų. Kitos dienos rytą, nuotraukomis ir vaizdo įrašais iš mitingų socialiniuose tinkluose pradėjo dalintis Kauno Liberalų sąjūdžio nariai – paaiškėjo, kad tai jie privertė miestiečius susimąstyti. Ketvirtadienį jie pakvietė savo bendražygius į kampanijos „Už Lietuvą, kurioje norisi gyventi!“ pristatymą, kurį tiesiogiai galėjo stebėti visi neabejingi kauniečiai.

Programos pristatymą pradėjo Kauno skyriaus pirmininkas Simonas Kairys, kurio inicijuotas mitingas vyko Kalniečių parke. Kauno vicemero teigimu, liberalai sieks, kad žmonėms kiltų kuo mažiau kliūčių dirbti užsidirbti, todėl partija žada lengvatas įmonėms, kurios investuoja į plėtrą ir savo darbuotojus.

„Jei gerai uždirbs vaikai ir anūkai, tai ir senjorai galės mėgautis tokiomis pensijomis, kurios leis jiems ne tik išgyventi, bet ir paatostogauti. Dėsime visas pastangas, kad Lietuvoje žmogus dirbtų, užsidirbtų, būtų laisvas ir laimingas!“,- ryžto nestokojo S. Kairys.

Po jo kalbėjęs Rimantas Mikaitis, kurio piketas vyko prie Nacionalinės žemės tarnybos, kalbėjo apie šią įstaigą krečiančią korupciją. Liberalų sąjūdžio nuomone, reikia panaikinti šią tarnybą ir toliau tęsti valstybės valdymo decentralizaciją.

„Kauną valdininkai prisimena tik tada, kai vasarą skuba į Palangą. Teisingiausi sprendimai priimami arčiausiai žmonių“,- teigė jis.

Tuo tarpu kandidatas Panemunės apylinkėje Tomas Eitutis agitavo už biurokratinio aparato sumažinimą, nes nors gyventojų ir smarkiai mažėja, valdininkų armija nesustoja pūstis. Aleksote, šalia stiklo fabriko, piketavusi Onos Balžekienės surinkta savanorių komanda siūlė sumažinto valstybės aparato sąskaita remti jaunas šeimas bei skatinti aukštųjų technologijų pramonės vystymą.

Partizanų gatvėje netikėtų svečių susilaukė vaikų namai „Atžalynas“, o socialinės politikos gaires pristatė Sigitas Šliažas. Svarbiausia liberalų užduotis – per artėjančius ketverius metus panaikinti visus globos namus.

„Kauno miestas puikus pavyzdys – jau turime budinčius globėjus ir pamažu judame link sau iškelto tikslo“,- teigė Kauno miesto administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Paskutinis programą pristatė politikos veteranas Kęstutis Glaveckas, kuris teigė, jog Lietuvos ateičiai labai svarbu pagaliau įteisinti dvigubą pilietybę ir elektroninį balsavimą – juk svarbu, kad šalies dalimi jaustųsi ir tie, kurie šiuo metu laikinai išvyko. Kandidatams baigus savo prisistatymus, sveikinimo žodį tarė ir Eligijus Masiulis.

„Liberalų sąjūdis jau pradėjo oranžinį žygį per Lietuvą. Bendraudami su žmonėmis jaučiame jų lūkestį pokyčiams. Per pastaruosius 26-erius metus įtvirtinome Lietuvą kaip valstybę, tačiau pamiršome žmogų. Svarbu ne skaičiai – pašalpų ir minimalios algos dydžiai, o tai, kad žmonės turėtų galimybę patys sukurti, dirbti ir didžiuotis, kad moka mokesčius Lietuvoje, didžiuotis, savo valstybe, savo valdžia ir Lietuva, kurioje norisi gyventi!“, – susirinkusius sveikino Lietuvos liberalų sąjūdžio lyderis.

liberalai-6 liberalai-17 liberalai-24 liberalai-29 liberalai-31 liberalai-33 liberalai-36 liberalai-39 liberalai-42 liberalai-43 liberalai-55 liberalai-69 liberalai-71 liberalai-79 liberalai-81liberalai-47

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu