Kauno Liberalų sąjūdžio skyriaus pirmininku tapo S.Šliažas

2019-05-31 / Kauno miesto skyrius
Kauno Liberalų sąjūdžio skyriaus pirmininku tapo S.Šliažas

Visuotiniame LRLS Kauno miesto skyriaus susirinkime dvejų metų kadencijai išrinktas naujas liberalų lyderis – skyriaus pirmininku tapo Sigitas Šliažas.

Sigitas Šliažas yra Kauno technologijos universiteto ir Vilniaus dailės akademijos absolventas. Kultūros vadybos ir politikos magistras. 17 metų dirbo Kauno miesto savivaldybėje Kultūros skyriaus vedėju, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriumi Administracijos direktoriaus pavaduotoju. Šiuo metu dirba Tautinių mažumų departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Nuo 2010 metų yra LR liberalų sąjūdžio narys. Nuo 2017 metų Kauno regiono koordinacinės tarybos pirmininkas ir partijos Valdybos narys.

Visuotinis susirinkimas patvirtino 9 skyriaus pirmininko pavaduotojus. Jais tapo Simonas Kairys, Domas Sirgedas, Marius Gurskas, Raimundas Miladauskas, Rimantas Mikaitis, Vytas Snarskis, Aistis Vaitiekaitis, Aurelijus Zykas ir Rasa Tamošiūnienė. LRLS Kauno Skyriaus sekretore patvirtinta Kristina Balčiūnaitė. Iki šiol Kauno liberalams vadovavo buvęs miesto vicemeras Simonas Kairys.

Kreipdamasis į skyriaus narius naujasis pirmininkas S. Šliažas pabrėžė, kad Kaunas, kaip augantis ir šiuolaikinis miestas, turi nepamiršti miestiečių poreikių ir juos atliepti.

„Nesitikiu lengvo darbo, bet tikiu, kad kartu su komanda galime būti matomi ir mylimi Kauno mieste. Šios pareigos man didžiulis iššūkis, atsakomybė ir išbandymas. Kartu sieksime įgyti didesnį rinkėjų pasitikėjimą, išsaugoti ištikimus narius, susigrąžinti nusivylusius, pritraukti naujus narius ir atsakingai rengtis artėjantiems LR Seimo rinkimams“ – sakė S. Šliažas

Pasveikinti Kauno miesto liberalų atvyko partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

Visuotiniame susirinkime vienbalsiai nutarta rudenį vyksiančiuose partijos pirmininko rinkimuose siūlyti Viktorijos Čmilytės-Nielsen kandidatūrą.

Susirinkimo metu išrinkta skyriaus Taryba ir kontrolės komisija bei atstovai į partijos Tarybą ir Kauno regiono koordinacinę tarybą. Kauno miesto skyriaus tarybą sudaro 41 narys.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu