Liberalai diskutavo apie Vilniaus judrumo planą

2017-02-17 / Vilniaus liberalai
Liberalai diskutavo apie Vilniaus judrumo planą

Vasario 15 d. Vilniaus liberalai ir jų draugai, kurie domisi viešuoju transportu, dviračių ir pėsčiųjų takais, šviesoforų sureguliavimu, “Park and Ride” sistema, elektromobiliais ir jų įkrovos stotelėmis, buvo pakviesti į prezidiumo posėdį, kuriame Vilniaus miesto vicemeras Linas Kvedaravičius pristatė Darnaus judrumo planą ir atsakė į vilniečiams aktualius klausimus.

Primename, kad siekdami į liberalų ir jų draugų gretas įnešti daugiau diskusijų politiniais klausimais, Vilniaus liberalai pradėjo naują tradiciją – posėdžių metu ir specialiai tam organizuojamuose susitikimuose diskutuojama apie priimamus sprendimus Vilniaus miesto taryboje ir Seime. Ankstesniuose prezidiumo posėdžiuose aptartos kultūros, švietimo aktualijos: su Seimo nariu liberalu Arūnu Gelūnu buvo aptarta kultūros politika, o apie miesto kultūros bei švietimo klausimus liberalai diskutavo su savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininku Vytautu Mitalu.

Toliau keliame svarbius klausimus. Seimo narė Aušrinė Armonaitė ir Vilniaus liberalai kviečia į atvirą diskusiją “Kokio Vilniaus nori vilniečiai?”, kuri vyks vasario 21 d., 18 val., viešbutyje Europa City (Jasinskio g. 14). Daugiau informacijos čia.

Vilniaus liberalų informacija

 

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu