Panevėžio liberalai stiprina gretas

2015-09-18 / Panevėžio miesto skyrius
Panevėžio liberalai stiprina gretas

Rugsėjo 17 d. vykusiame Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio skyriaus susirinkime daug dėmesio buvo skirta Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio suvažiavimui, kuris vyks Vilnius spalio 24 d. Buvo išrinkti delegatai, – iš viso į suvažiavimą vyks net 13 Panevėžio miesto skyriaus narių. Taip pat buvo pasiūlyti kandidatai į svarbiausius partijos valdymo organus. Į partijos pirmininkus panevėžiečiai pasiūlė šiuo metu einantį pirmininko pareigas Eligijų Masiulį, į partijos valdybą – Panevėžio skyriaus pirmininką Rytą Paltanavičių, į Etikos ir procedūrų komisiją – Audrių Masilionį, į Kontrolės komitetą – Egidijų Žukauską.

Buvo aptartos kandidatūros į 2016 m. vyksiančius Seimo rinkimus “Nevėžio” ir Vakarinėje apygardose.

Susirinkimo metu net 41  buvęs Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai)  narys papildė  Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio skyriaus gretas.  Tarp jų – mieste gerai žinomi žmonės – Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius Valdemaras Jakštas ir ilgametis LiCS Panevėžio skyriaus pirmininkas Romualdas Kiseliūnas.

Šiuo metu Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio skyrius vienija 135 narius, Liberalų sąjūdžiui miesto Taryboje atstovauja du nariai – Zita Kukuraitienė ir Laimutis Sėdžius.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu