Liberalų kandidatas į Neringos merus: neleisime Neringai tapti didžiausiu muziejumi po atviru dangumi Europoje

2018-11-08 / Neringos skyrius
Liberalų kandidatas į Neringos merus: neleisime Neringai tapti didžiausiu muziejumi po atviru dangumi Europoje

Trečiadienį Liberalų sąjūdžio Neringos skyrius visuotiniame susirinkime pasirinko savo kandidatą į merus, juo tapo Andrius Bagdonas. Buvo patvirtintas ir kandidatų sąrašas į Neringos miesto tarybą, liberalų sąraše atsidūrė ne tik politikai, bet ir aktyvūs vietos bendruomenėje vertinami nariai.

„Neringai būtini pokyčiai. Infrastruktūra čia – beviltiškai sensta, ja naudotis sudėtinga ne tik daugumą Neringos gyventojų išlaikantiems svečiams, bet ir čia visus metus gyvenantiems. Augant kainoms, pamažu kyla net ir ištikimiausių Neringos lankytojų nusivylimas nepakankama paslaugų kokybe. Galiausiai, dešimtmečius nesprendžiama ir sezoniškumo problema, o vieno gražiausių Lietuvos kampelių centre stūkso pastatai vaiduokliai. Todėl Neringai kyla grėsmė netrukus tapti didžiausiu muziejumi po atviru dangumi Europoje“, – sakė kandidatas į Neringos merus A. Bagdonas.

Bagdonas pridūrė, jog tik mylėti Neringą – negana, būtina veikti. O stebint kitų Lietuvos ir kaimyninių šalių kurortų plėtrą, Neringos iššūkiai bado akis kiekvienam, tik ne pašonėje dirbantiems politikams – „Todėl ir ateiname su aiškia vizija, kaip Neringą išlaisvinti iš ją varginančio „muziejinio“ sąstingio“, – teigė liberalų kandidatas į merus.

Neringos opozicijos įsitikinimu, per pastaruosius ketverius metus čia mažai kas tepasikeitė, o miesto vadovas savo nesugebėjimą spręsti miesto problemas teisina kaltindamas institucijas – Saugomų teritorijų tarnybą ir Kuršių nerijos nacionalinį parką. A. Bagdono teigimu, privalu sėsti prie bendro derybų stalo ir ieškoti kelių Neringos atsinaujinimui bei plėtrai būtinų sprendimų. Valstybės institucijoms, verslo ar politikų interesams sabotuojant Neringos plėtrą, neatmestinos ir administracinių bei teisinių priemonių galimybės.

Ne pirmą kadenciją Neringos taryboje dirbantis A. Bagdonas šiuo metu yra vienintelis opozicijos atstovas.

Visuotiniame Neringos susirinkime Liberalų rinkiminį sąrašą viename gražiausių Lietuvos kurortų papildė tiek nauji veidai, tiek nemažai aktyvių vietos bendruomenės narių iki šiol nedalyvavusių politikoje.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu