Liberalų sąjūdžio kandidatas į Seimą Tauragėje – Darius Stankus

2016-03-18 / Tauragės skyrius
Liberalų sąjūdžio kandidatas į Seimą Tauragėje – Darius Stankus

Liberalų sąjūdis kandidatu į Seimą Tauragėje kelia savivaldybės Tarybos narį, naujai išrinktą Liberalų Sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininką, verslininką Darių Stankų.
Pasak politiko, jo tikslas – klestinti Tauragė. Išrinktas į Seimą D. Stankus didžiausią dėmesį skirs naujų darbo vietų kūrimui Tauragės rajone, smulkaus ir vidutinio verslo aplinkos gerinimu, jaunimo nedarbo problemoms spręsti.
„Jaunimas Tauragėje norės gyventi tada, kai čia bus daugiau gerai apmokamų darbo vietų, kokybiškos medicinos ir švietimo paslaugų, galimybė turiningai leisti laisvalaikį bei saugiai auginti vaikus. Iki šiol buvo daug investuota į miesto ir kaimo infrastruktūros gerinimą, tačiau to neužtenka. Planuoju daugiau dėmesio kreipti regioninei politikai – numatant priemones investicijų pritraukimui, darbo vietų steigimui, gyvenamosios aplinkos gerinimui, grįžtančiųjų iš emigracijos ir didmiesčių jaunimo skatinimui. Šioje srityje dirbu jau daugiau kaip 10 metų ir žinau kokių sprendimų reikia Tauragei“, – teigia D. Stankus.
D. Stankaus planus palaiko Liberalų sąjūdžio kandidatas į Ministrus Pirmininkus Eligijus Masiulis.
„Atėjo laikas Lietuvos valstybės vairą patikėti naujos kartos, profesionaliems politikams, kurie aktyviai prisideda kuriant Lietuvą, kurioje norisi gyventi. Gerai pažįstų Darių Stankų – tai atsakingas ir aukštos moralės politikas, kuris gerai išmano, kaip kurti palankias verslui sąlygas ir naujas darbo vietas Lietuvos regionuose“, – teigė liberalų lyderis E. Masiulis.
D. Stankus yra įgijęs Vilniaus Universiteto verslo vadybos Magistro laipsnį ir keturių užsienio universitetų tarptautinio verslo vadovų Magistro laipsnį. Tauragiškiams yra žinomas, kaip Tauragės krašto verslininkas, politikas, Tauragės Apskrities Verslininkų Asociacijos tarybos narys, aktyvus visuomenininkas.
Po studijų į Tauragę grįžęs D.Stankus aktyviai dalyvauja kuriant Tauragės industrinį parką, kuriame jau veikia ne viena Skandinavijos įmonė, įkurta daugiau kaip 700 darbo vietų. Šiuo metu D. Stankus yra Tauragės r. savivaldybės tarybos narys, vadovauja savivaldybės Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komitetui.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu