Marius Gurskas – naujas Kauno miesto skyriaus pirmininko Simono Kairio pavaduotojas

2018-03-29 / Kauno miesto skyrius
Marius Gurskas – naujas Kauno miesto skyriaus pirmininko Simono Kairio pavaduotojas

Visuotinio susirinkimo metu buvo patvirtintas naujas Kauno miesto skyriaus pirmininko Simono Kairio pavaduotojas Marius Gurskas.

Naujasis pavaduotojas yra politikos mokslų bakalauras, informacijos ir komunikacijos magistras. Užsienio reikalų ministerijoje dirbo Informacijos ir viešųjų ryšių departamente, Visuomenės informavimo skyriuje, Informacijos stebėjimo ir analizės skyriuje, Strateginės komunikacijos skyriuje. Taip pat dirbo Kultūros ministerijos Viešųjų ryšių skyriaus vedėju, o Vyriausybės kanceliarijoje – Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriate, kur kuravo komunikacijos projektus, buvo ir Lietuvos įvaizdžio skyriaus komunikacijos ekspertas.

Marius Gurskas taip pat turi akademinio darbo patirties – jis dirbo Vytauto Didžiojo Universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, Viešosios komunikacijos katedros asistentu (2010-2014 m.).

Šiuo metu skyriaus pirmininko Simono Kairio pavaduotojai yra šie: Domas Sirgedas, Nijolė Putrienė, Sigitas Šliažas, Nerijus Varnas, Marius Kapočius, Audrius Lukoševičius, Marius Gurskas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu