Neringos liberalai XI-ąjį skyriaus gimtadienį paminėjo iškilmingai ir originaliai!

2017-06-16 / Neringos skyrius
Neringos liberalai XI-ąjį skyriaus gimtadienį paminėjo iškilmingai ir originaliai!

Neringos liberalų draugai ir bendražygiai susirinko Nidos paplūdimyje iškilmingai ir originaliai paminėti XI – ąjį gimtadienį. Šventę pradėjo renginio vedėjai Agnė Jenčauskienė ir Narūnas Lendraitis, kurie sveikinimo žodį pakvietė tarti  Neringos skyriaus primininką Andrių Bagdoną.

„Nepaprastai džiaugiuosi, kad turime nepaprastai didelį būrį draugų, kurie šiandien yra čia bei atvyko Mūsų pasveikinti. Norisi padėkoti kiekvienam asmeniškai už parodytą dėmesį, kuris mums yra nepaprastai svarbus. Išties džiugu, kad Neringos liberalų gimtadienis tampa puikia tradicija susirinkti ir šią šventę minėti gausiame bendraminčių rate. “, – kalbėjo Neringos liberalų vedlys.

Į šventinį vakarą susirinko liberalai iš visos Lietuvos. Dėkojame atvykusiems skyrių atstovams,  bei visiems skyriaus nariams, kurie šeštadienio  vakarą nusprendė praleisti drauge. Jūsų gražūs žodžiai, sveikinimai ir palinkėjimai skatina eiti pirmyn. Neringos liberalai taria nuoširdų AČIŪ visiems, kurie atvyko į Liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus vienuoliktojo gimtadienio šventę! Dėkojame už nuoširdžius sveikinimus, kurie įkvėpia ir toliau eiti į prieki ir siekti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo. Visų Jūsų dalyvavimas šventiniame renginyje sukūrė nuostabią atmosferą, kuri vakarą pavertė nepakartojamu ir nepamirštamu.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu