Neringos liberalams vadovaus Andrius Bagdonas

2018-10-22 / Neringos skyrius
Neringos liberalams vadovaus Andrius Bagdonas

Penktadienio vakarą vykusio Liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus susirinkimo metu buvo   renkamas naujas pirmininkas, pavaduotojai bei kiti skyriaus valdymo organai.

Skyriaus pirmininko rinkimuose buvo iškelti du kandidatai A.Jenčauskienė ir A.Bagdonas. Dviejų balsų persvara skyriaus pirmininku buvo išrinktas Andrius Bagdonas.

„Džiaugiuosi, kad skyriaus pirmininko rinkimai nevyko iš vieno kandidato ir tai yra demokratijos šventė Neringoje. Dėkoju Agnei, kuri demonstruoja politinę brandą bei lyderystę. Esu dėkingas skyriaus nariams už išreikštą pasitikėjimą, kuris man yra didžiulis įpareigojimas. Šiais metais laukia daug iššūkių, kuriuos , esu tikras, su aktyvia bei entuziastingai nusiteikusia liberalų komanda esame pajėgūs įgyvendinti “, – pasakojo A.Bagdonas.

Susirinkimo metu buvo renkamas ne tik pirmininkas, bet ir pavaduotojai, kurie buvo renkami iš visų Neringos gyvenviečių. Nidoje pirmininko pavaduotoju  buvo išrinktas J.Drevinskas, Juodkratėje – A.Jenčauskienė, Preiloje – D.Beržinis, Pervalkoje – J.Mitkutė.

Susirinkimo metu aptartos Neringos liberalų veiklos kryptys. Nemažai dėmesio skirta artėjantiems Savivaldybių tarybų narių – merų rinkimams bei rinkiminio sąrašo formavimui.

“Prie partijos rinkiminio sąrašo kviesime prisijungti kuo daugiau naujų veidų.  Esame atviri naujiems žmonėms, kurie nebūtinai turi būti partijos nariais. Norisi, kad ne tik politikai, bet ir visuomenės lyderiai formuotų miesto vystymosi gaires” – pasakojo A.Bagdonas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu