Panevėžyje lankėsi Seimo narys, Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis

2015-02-23 / Panevėžio miesto skyrius
Panevėžyje lankėsi Seimo narys, Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis

Vasario 23 d. Panevėžyje svečiavosi Seimo narys, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis.

Pakviestas AB „Lietkabelis“ vadovo, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Sigito Gailiūno, apsilankė įmonėje, susitiko su grupe įmonės darbuotojų, kalbėjosi apie miesto pramonės perspektyvas, apie politikų sprendimus, leisiančius pagerinti panevėžiečių gyvenimo kokybę. Susitikime dalyvavusios Liberalų sąjūdžio kandidatės į merus Zitos Kukuraitienės susitikimo dalyviai klausė, kokioms sritims daugiausia skirsianti dėmesio. Ji pabrėžė, kad visos sritys yra svarbios ir reikalauja tinkamo požiūrio ir racionalių sprendimų, tačiau pažymėjo, kad miesto ūkio reikalams neturėtų stigti nei dėmesio, nei finansų. „Žiemą turi būti tinkamai nuvalyti šaligatviai, gatvės, vasarą turi būti nupjauta žolė, palaistytos gatvės”,- sakė ji. – Žmonės turi jaustis saugūs – daugiabučių kiemai apšviesti, gatvėse privalo degti ne kas trečias šviestuvas, o kiekvienas”. Lietkabeliečiai domėjosi ir investicijų galimybėmis, ir švietimo reikalais. Baigiantis susitikimui E. Masiulis paragino žmones nelikti abejingais ir ateiti balsuoti kovo 1 d. E. Masiulis išreiškė viltį, kad žmonės patikės energinga Panevėžio liberalų komanda bei jos profesionalumu ir gebėjimu ryžtingai spręsti miesto reikalus.

Susitikime su UAB „Schmitz Cargobull Baltic” vadovu Raimundu Petrausku pasikeista nuomonėmis apie verslo ir savivaldos galimus bendrus projektus. E. Masiulis pasidžiaugė modernios įmonės gražiais rezultatais, pasveikino su ką tik gautu Lietuvos įmonių Metų vadovo apdovanojimu. R. Petrauskas maloniai aprodė gamybinius cechus, pasidžiaugė darbščiu kolektyvu, kurio dėka pavyksta įgyvendinti didelius tikslus ir pelnyti pripažinimą.

E. Masiulis apsilankė rajono poliklinikoje, UAB „Raguvos baldai“ (Raguva, Panevėžio raj.), UAB „Midenė” (Dembava, Panevėžio raj.), o vakare pasveikino jaunimo diskusijos „Žinau, ką renku” dalyvius ir palinkėjo Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatei į merus Zitai Kukuraitienei ir visai darbščiai liberalų sąjūdžio komandai sėkmės būsimuose rinkimuose.

22705-406-228

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu