Sostinės skyriaus pirmininko kreipimasis

2018-11-19 / Vilniaus liberalai
Sostinės skyriaus pirmininko kreipimasis

Mieli Sostinės liberalai,

Šį šeštadienį Vilniaus liberalai atvertė naują politinį puslapį. Dėkoju steigiamojo susirinkimo nariams už išreikštą pasitikėjimą. Artimiausiu metu laukiame Valdybos pritarimo, kad nuo šiol visus Vilniaus liberalus suvienytų Sostinės skyrius. Natūralu, kad dažnam iškilo klausimas, kas ir kaip vyksta. Atsižvelgdamas į išgirstus nuogąstavimus, prisiėmiau atsakomybę Sostinės skyriui vadovauti laikinai, – iki savivaldos rinkimų.

Dėmesį sutelksiu į du pagrindinius tikslus: suvienyti Vilniaus liberalus po Sostinės skyriaus vėliava ir pasiekti kuo geresnius rezultatus savivaldybės rinkimuose. Po savivaldos rinkimų išsirinksime naują lyderį demoktratiniuose atviruose rinkimuose ir padėsime solidų pagrindą Sostinės skyriaus ateičiai.

Artimiausiu metu laukia atviras Sostinės skyriaus Tarybos posėdis, lapkričio 26 d., 18 val., J. Basanavičiaus g. 11. Vėliau – visuotinis Sostinės skyriaus susirinkimas, preliminariai gruodžio 4 d., 18 val., vietą dar patikslinsime, kurio metu rinksime kandidatus į Vilniaus miesto savivaldybę ir Vilniaus miesto merus. Kiekvienas liberalas gali teikti savo kandidatūrą dalyvauti rinkmuose į Vilniaus miesto savivaldybę, o Sostinės skyriaus nariai juos reitinguos. Tik skyriaus nariai nulems, kokios bus startinės pozicijos. Rinkimų metu rinkėjai pasisakys ir išreikš pasitikėjimą reitinguodami. Tegul nugali geriausi!

Kandidato anketa

Jei nesi abejingas liberaliajai demokratijai ir Lietuvos ateičiai, ateik ir palik savo įrašą naujame politiniame puslapyje.

 

Pagarbiai

Sostinės skyriaus pirmininkas

Vytautas Tamošiūnas

 

Prisijunkite prie mūsų facebook: Sostinės liberalų forumas

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu