Saulėtą ketvirtadienio vakarą – Kauno Liberalų visuotinis narių susirinkimas

2016-06-03 / Kauno miesto skyrius
Saulėtą ketvirtadienio vakarą – Kauno Liberalų visuotinis narių susirinkimas

Ketvirtadienio vakarą, Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje, įvyko Kauno liberalų visuotinis narių susirinkimas.  Jo metu, Kauno liberalai, patvirtino delegatus į visuotinį partijos suvažiavimą, taip pat iškėlė kandidatą į partijos pirminiko postą, pakeitė skyriaus nuostatus bei pateikė pasiūlymą partijos suvažiavimui dėl valdybos rinkimų.

Prieš prasidedant posėdžiui, skyriaus pirmininkas Simonas Kairys viso skyriaus vardu pasveikino mūsų narę, Kauno miesto savivaldybės tarybos narę Oną Balžekienė gimtadienio proga!

Skyriaus visuotinį susirinkimą atidarė ir visus pasveikino laikinasis Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius. Jis pabrėžė, jog Liberalų sąjūdis nėra vieno žmogaus partija, ją vienija daugiau nei 8 000 narių, tad visi turime nepasiduoti, suremti pečius ir toliau daryti tai, ką darėme iki šol – ginti savo vertybes ir idėjas, ruoštis rinkimams. R. Šimašius pabrėžė, jog partijai nėra pateikti jokie kaltinimai ir įtarimai, tad turime tai įrodyti ir savo rinkėjams. Po laikinojo pirmininko žodžių, tribūnoje visus susirinkusiuosius pasveikino seimo narys Gintaras Steponavičius. Jis apgailestavo, jog „juodojo ketvirtadienio“ įvykiai paveikė visus ir buvo mesti įtarimai žmogui, kuriuo pasitikėjo visa partija. Tačiau G. Steponavičius taip pat pabrėžė, jog partijoje yra daugybę narių, kurie yra sąžiningi, ištikimi vertybėms ir liberalioms idėjoms ir turime toliau nešti Liberalų sąjūdžio vėliavą į priekį. Taip pat sveičiai susilaukė klausimų ir iš Kauno skyriaus narių: kokią tolimesnę partijos viziją jie mato, ar turėtų būti perrenkama partijos valdyba ir pan.

Po sveikinimo kalbų ir trumpos diskusijos, Kauno miesto vicemeras, skyriaus pirmininkas Simonas Kairys pristatė politinę situaciją tiek Kaune, tiek visoje partijoje. Pristatė paruošiamuosius darbus Seimo rinkimams. Po Simono Kairio pranešimo LRLS frakcijos Kauno miesto savivaldybėje veiklą bei darbus pristatė Kauno miesto savivaldybės tarybos narys, fracijos seniūnas Rimantas Mikaitis.

Pristačius ataskaitas vyko svarstymas kokį kandidatą turėtų iškelti Kauno skyrius artėjančiame partijos visuotiniame suvažiavime. Po svarstymų ir diskusijų Kauno skyriaus nariai nusprendė, jog birželio 11d. vyksiančiame partijos suvažiavime į pirmininkus kelia Vilniaus merą, laikinąjį partijos pirmininką Remigijų Šimašių. Taip pat buvo išrinkti delegatai, kurie vyks į partijos suvažiavimą su balso teise. Kaunui atstovaus net 48 delegatai!

Dėkojame visiems Kauno skyriaus nariams už aktyvų dalyvavimą!

Dariaus Liukaičio nuotraukos

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu